Víme, kde seženete vše potřebné pro stavbu a rekonstrukci

Rádi byste zvládli vše vlastními silami bez najímání odborné firmy? Můžete tak ušetřit peníze a vytvořit si vše podle vlastních představ. Nikdy však nedělejte kompromisy u kvality použitých materiálů.

Hledejte proto prodej stavebnin s tradicí a veškerým zákaznickým servisem. Rozhodně se vyhněte nákupu věcí v bazarech, kde jsou jenom málokdy dostupné v dostatečném množství. Navíc jde o časově náročný a leckdy i finančně nevýhodný proces – vezmeme-li v úvahu i nezbytný odvoz, najímání pomocné síly na naložení a vyložení apod.

Profesionál z oboru může pomoci

Takže pokud se ptáte, kde zakoupit stavební materiál, jednoznačně vám doporučíme nákup přímo od výrobce nebo jeho přímého zástupce. Nejrůznější hobby markety a další obchody si ke všemu připočítávají opravdu vysokou marži. Jde vlastně o jakýsi poplatek, který odvádíte za to, že všechno seženete na jednom místě.

Ale specializované Stavebniny Libušín Ivo Klug s.r.o. s tradicí již od roku 1993 vám podobnou šíři služeb poskytnou také. Pořídíte u nich stavební materiál na obvodové zdivo, ale třeba i střešní krytiny. Poradí, jaká maltová směs se hodí právě pro vaše potřeby nebo jaké betonové výrobky použít pro zútulnění vašeho dvora.

Aktuálním hitem je betonová tvárnice

Chcete-li jít s dobou, poradí vám tyto stavebniny Plzeň skutečně horký tip – aktuálně nejoblíbenější a finančně dostupnou betonovou tvárnici. Její skvělé tepelně izolační vlastnosti vám poslouží jak při stavbě samotné kostry domu, tak i kvalitně provedených příček uvnitř. A hodí se i na žární, výplňové a ztužující stěny.

Náš tip: pořídit tu můžete také sádrokarton, stavební chemii, výrobky z oceli a dřeva apod.

Zjistěte více na webové prezentaci firmy na stránkách www.stavebniny-libusin.cz. Díky nákupu od specialisty se můžete spolehnout na bohatě zásobené sklady a krátké čekací lhůty. Vyzkoušejte to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *