Scrap Iron Metal Pipes Iron Steel  - PublicDomainPictures / Pixabay

Černá skládka se stavebním odpadem vás přijde draho…

…cesta k jeho recyklaci přitom může být jednoduchá. Stavební suť nepatří k právě jednoduše zpracovatelným odpadům. Nelze ji uložit do popelnic ani do kontejnerů na směsný odpad a ve sběrném dvoře s ní také zpravidla nepochodíte. A co si tedy počít? Vsaďte na profesionály, a to nejlépe na ty s vlastním vozovým parkem, kteří se postarají o vše potřebné.

Naším tipem je firma Recyklace Přeštice, s.r.o., která vám kromě recyklace (a odvozu vlastními auty) nabídne i demoliční práce nebo prodej stavebního materiálu.

Přestavujete? Zrecyklovat jde prakticky cokoliv

Nezáleží na tom, zda jste se pustili do malé rekonstrukce zahradní chatky, nebo zda je vaším cílem kompletní přestavba rodinného sídla. I pro vás bude recyklace stavebního odpadu velmi horkým tématem.

Druhů odpadů je však velké množství a ne všechny firmy si dokáží se všemi poradit. Zvát na stavbu vícero společností se vám však zaručeně nevyplatí.  Právě proto vám na www.recyklaceprestice.cz nabízejí opravdu pestrou paletu možných služeb.

Zajímavý článek:  Čeká vás na jaře rekonstrukce bydlení? Začněte plánovat už nyní!

Co všechno je možné recyklovat?

Staré cihly a střešní tašky, suť, keramické výrobky, zemina… To všechno bývá pro recyklační firmy standard. Odborníci z této si však navíc poradí i s:

  • výrobky z betonu (skruže, obrubníky apod.),
  • železobetonovými nosníky,
  • kamením,
  • asfaltem bez dehtu apod.

Co byste ještě měli vědět

Pokud vás zajímá, jak celá recyklace stavební suti vypadá, prozradíme vám to. Odpad je skladován v areálu firmy až do doby, než na něj přijde řada ve výkonné drtičce. Poté vše putuje na třídící linku a do třech různých frakcí. Výsledkem je okamžitě použitelný recyklát, vhodný pro využití v soukromém i firemním sektoru.

Poslouží jako podklad pro příjezdové trasy a terasy, ale třeba i pod silnice. Rozhodně tak neputuje na skládku. Naopak. Šikovné zpracování zaručí jeho další využití v souladu s ekologickými normami. Můžete si tak být jistí, že pro životní prostředí okolo sebe děláte opravdu jen to nejlepší.

City Tv Dump City %E%%B%E%%Bdump  - gdemoiyogurt / Pixabay
gdemoiyogurt / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *