Vodovodní baterie do koupelny

Vodovodní baterie do koupelny

Nezbytnými součástmi koupelny, bez nichž se žádná koupelna neobejde, jsou vodovodní baterie. Nabídka je velmi pestrá a rozmanitá. Baterie RAVAK nejen dobře vypadají, ale i spolehlivě fungují, zároveň splňují i přísná kritéria pro průtok pitné vody.

Podle čeho vodovodní baterie vybírat

Základní rozdělení baterií je podle umístění – vana, sprchový kout, umyvadlo, bidet. Další volba se týká kohoutku, nebo páky. Potom budou uživatelé vybírat zřejmě podle vzhledu, protože ten je vidět na první pohled. Klasický jednoduchý tvar a hlavně funkčnost výrobku stačí nenáročnému uživateli. Do designově vybavené koupelny však patří odpovídající doplňky, kterými se právě vodovodní baterie mohou stát.

Designová řešení moderních koupelen

Firma Ravak spolupracuje s předními návrháři a jejich studii v oblasti řešení koupelen. Společně připravili a nabízejí několik konceptů pro malé i velké luxusní koupelny. V každém konceptu je na výběr z několika velikosti van, umyvadel, skříněk a dalších doplňků, k nim jsou pak nabízeny také vodovodní baterie ve stejném designu. Koncept Chrome se vyjímá svou oblostí, hlavním tvarem je ovál, všechny prvky spolu harmonicky ladí. Asymetrické koupelnové vybavení Rosa vkusně doplní stejnojmenné baterie oblých tvarů. Pro koncepty Classic a Evolution se hodí elegantní a masivní baterie Neo. Jmenované baterie jsou dílem renomovaného designera Kryštofa Nosála, který za svá koupelnová řešení získal i různá ocenění.

Zajímavý článek:  Přestavba koupelny s sebou nese mnohé otazníky. Vana nebo sprchový kout?

Kvalita a funkčnost koupelnových baterií

Baterie firmy Ravak jsou vyráběny z vysoce jakostní mosazi a jejich povrch tvoří dostatečně silná vrstva chromu. Díky ergonomickým pákám se snadno ovládají a testováním je zaručeno více než 700 000 pohybů. Na keramické kartuše poskytuje firma záruku 5 let. Na perlátorech se neusazuje vodní kámen. Vodovodní baterie jsou nezávadné a snadno se namontují na připravené armatury.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *