Vy ještě nemáte regály?

Téměř všude, kam přijedete, můžete vidět nějaké typy regálů. Obchody, domácnosti, školy, ale i práce. Všude tam se snaží tyto systémy zlepšovat přehlednost a synchronizaci zboží či různých dokumentů. Brání znehodnocování podkladů, které se na nich nacházejí. Samozřejmě nenajdeme ve všech jmenovaných institucích stejné regály. Musí se do prostoru hodit a musí sloužit opravdu dobře a kvalitně svému účelu.

Když chodíte každý den do obchodu, nepřemýšlíte asi nad tím, odkud berete potraviny každodenní potřeby. Všimnete si jen toho, že zboží je na policích. Víte ale, že takové regály musí splňovat důležité parametry? Nemluvě o tom, že by měly být přiměřené velikosti a výšky, ale musí mít i velkou nosnost, aby vaše oblíbené potraviny zůstaly pohromadě tam, kde mají být. Různorodost regálů v obchodech je neuvěřitelná, a proto se dají jednoduše rozložit. Výroba se zaměřuje i na bezpečnost, regály jsou vyrobené z kvalitní oceli a dají se dobře upevnit.

Obchody nemusí být jen potravinové, ale i pro stavební či zahradnické hobby. Ty jsou obvykle mnohem větší a také vnitřek musí být vyskládaný úplně jinak. Vzdálenost mezi jednotlivými regály musí být dostatečně velká, aby se do nich vešel i vysokozdvižný vozík, který umí vzít zboží i z velké výšky z vysokého regálového systému, který může být paletového, policového a patrového typu. Používají se i v běžných skladech či logistických centrech, ale nejlépe se to dá představit právě na příkladu hobby marketů, kde musí splňovat naprosto stejné parametry, nosnost, kvalitu materiálů a nepochybně i design. Vyrobit se dá už téměř všechno, stačí když si to správně vyberete na stránce a z katalogu objednáte to, co potřebujete. Pokud potřebujete poradit, pracovníci jsou tu přesně proto.

Zajímavý článek:  Nábytek do dílny by měl být především kvalitní a bezpečný

Řešení na míru

Online návrhář vám poslouží v případě, kdyby se vám žádný z hotových regálů nelíbil. Vytvoříte si ten svůj, jedinečný. Pokud byste si chtěli schovávat důležitější věci, případně je rovnou archivovat, jsou k dispozici i tyto systémy. Jsou známé zejména z televizních studií nebo knižních archivů, kde jsou nutné zavírací regály. Chrání dokumenty před různými přírodními živly, jako jsou povodeň či déšť. Pro archivaci nejsou k dispozici pouze mobilní policové regály, ale i běžné regály a policové patrové regály, které jsou stejně kvalitní jako všechny ostatní. Využití prostoru v místnosti je potom stoprocentní! Netřeba váhat dlouho, čím dříve, tím lépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *