Vybavení do vaší dílny

Zařizujete dílnu své nově vzniklé firmy? Potřebujete vyměnit zařízení ve výrobní hale? Sháníte pracovní stoly do dílny? Hledáte dodavatele kvalitního dílenského nábytku? Pak pro vás máme tip. Společnost POLAK CZ s. r. o. pro vás má pestrou nabídku dílenského nábytku, vysokou kvalitu a atraktivní cenu.

Historie společnosti

Společnost POLAK CZ s. r. o. (PETR POLÁK) působící na trhu již od roku 1991 se řadí mezi přední české výrobce dílenského nábytku. Více jak dvacetiletá existence společnosti svědčí o bohatých zkušenostech a získané praxi. V prvních letech se společnost zabývala výrobou konstrukčních a vzduchotechnických prvků mobilních odsávacích zařízení. Po čase však začala svoji činnost rozšiřovat a začala se zabývat i výrobou dílů pro odsávací zařízení či o výrobu drobných zemědělských strojů. Roku 1994 se začala společnost věnovat i výrobě dílenského nábytku. A právě v této oblasti se dnes řadě mezi přední české výrobce. Roku 1999 musela společnost čelit povodním, které však překonala, a následně dokázala svoji působnost rozšířit i o další činnost, přesněji o divizi výroby a realizace montovaných hal.

Zajímavý článek:  Chystáte se na dovolenou? Starostí vás zbaví parkování u letiště

Výhody společnosti

Výroba nábytku probíhá v České republice, přesněji řečeno v moderním závodě s automatizovanými výrobními linkami. Společnost disponuje i vlastním vývojovým oddělením a neustále tak vyvíjí novinky a inovace v oboru. Společnost dodává zboží nejen po celé České republice, ale prostřednictvím obchodních partnerů dodává i do zahraničí. POLAK CZ s. r. o. se pyšní pestrou nabídkou, která obsahuje nejširší sortiment dílenského nábytku v ČR. Jejich nábytek je vzájemně kompatibilní a vhodný pro libovolné provozy a dílny. Nespornou výhodou je pak vysoká kvalita.

Co najdete v nabídce?

V nabídce společnosti PETR POLÁK najdete veškerý dílenský nábytek. Seženete zde pracovní stůl do dílny, dílenské vozíky, dílenské plechové skříně, zásuvkové kovové skříně a mnohé další.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *