Kvalitní střechy pro pohodlné bydlení

Stavíte, nebo rekonstruujete? Potřebujete novou střechu pro váš dům? Sháníte klempířské a pokrývačské práce. Nevíte, na koho se obrátit? Pak jste na správném místě. V následujícím článku vám přinášíme inspiraci v podobě společnosti TOMI.

Kdo je firma TOMI?

Společnost TOMI (pokrývačství a klempířství České Budějovice) zabývající se pokrývačskými a klempířskými pracemi byla založena roku 1997 v Jižních Čechách, přesněji v Českém Krumlově. Zde společnost a její dílna pro kovovýrobu a přípravu zámečnických a klempířských polotovarů sídlí dodnes. Stejně tak zde společnost poskytuje svoje služby. Práce však nejsou vázány pouze na Český Krumlov, ale na celý region Jižních Čech (střechy České Budějovice, střechy Český Krumlov, střechy Velešín, atd.). Co se nabídky služeb týče, společnost TOMI se nezabývá pouze pokrývačství a klempířstvím. V jejich nabídce najdete i další práce na střechách a také restaurování.

Proč volit TOMI?

Během dlouholetého působení získala společnost bohaté zkušenosti a dlouholetou praxi. TOMI vám může nabídnout vysokou kvalitu prováděných prací při realizace projektu i používaných materiálů a díky dobře vybavenému zázemí vám dokáže poskytnout odborné konzultace o daném projektu a zpracování zadaných návrhů.

Zajímavý článek:  Renovace střech významně prodlouží jejich životnost

Klempířské a pokrývačské práce TOMI

Při realizaci střechy je důležité dbát na to, že zkušený a profesionální pokrývač je pro vaši střechu stejně důležitý jako samotný výběr střešní krytiny. S tím vám navíc může pomoci samotné pokrývačství. S využitím služeb firmy TOMI získáte služby pokrývačství, které vám se vším rádo pomůže a které vám bezplatně vyhotoví cenovou nabídku.

A stejně tak jako se střecha neobejde bez krytiny a pokrývačských služeb, neobejde se ani bez služeb šikovného klempíře. Sice se jedná o poslední krok při realizaci každé střechy, ale je potřeba myslet na to, že tento krok není méně důležitý než ty ostatní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *