Machine Forklift Logistics  - emkanicepic / Pixabay

Vyberte si techniku do skladu, která vám výrazně usnadní práci

Nezáleží na tom, jak velký máte sklad. Hlavním požadavkem na funkčnost by pro vás mělo být jediné – efektivita. A té lze jen málokdy dosáhnout pouze s využitím lidských sil. Naopak. Většinou vám musí k rukám přijít vhodná manipulační technika.

Jedním z nejdůležitějších hráčů v tomto segmentu je rozhodně ruční vysokozdvižný vozík. Významně usnadňuje všem zaměstnancům práci a k přenášení těžkého nákladu si vystačí jen s jednou osobu (což je mnohem méně, než v případě, že by se tentýž předmět přemisťoval ručně). Tím však vaše možnosti nekončí.

Rychlejší a přesnější – přesně pro vaše potřeby

Naštěstí existuje více než jeden typ vozíku, takže si můžete vybrat tu správnou manipulační techniku přesně podle vašich aktuálních potřeb i i finančních možností. A co je tedy na trhu k mání?

  • Ruční,
  • poloelektrické
  • a elektrické vozíky.

Snadno si tak vyberete řešení, vhodné pro váš sklad. Koneckonců – není vždy nutné utrácet za elektrický paletový vozík, když jeho možnosti využijete jen částečně. Pokud vám naopak obvykle při distribuci zboží chybí zejména čas, pak bude maximální automatizace rozličných procesů jednoznačně tím primárním, co při svém podnikání využijete.

Jednoduchá údržba pro vaši maximální spokojenost

Pokud se však rozhodnete pro elektrický vysokozdvižný vozík, nemusíte se obávat příliš vysokých nákladů na údržbu. Naopak. Vsadíte-li na výrobce, jež za všech okolností  dodržují vysoké standardy kvality, získáte dlouhodobě užitného pomocníka. S jeho pomocí navíc dostanete zboží i do výšek, kam by ho vaši zaměstnanci s ohledem na svou bezpečnost nikdy umístit nemohli. Šetříte tak ve svém skladu zároveň i místo, což se rozhodně vždycky hodí.

A kde najít vozíky, garantující snadnou ovladatelnost a tím zároveň i minimalizaci poškození přepravovaných věcí? Vyzkoušejte specialisty z Tor-industries.cz. Vyberete si vše, co budete potřebovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *