Výhody nůžkových party stanů

Možná právě teď, před novou grilovací sezónou, uvažujete o koupi zahradního party stanu nebo altánu. Jak jistě víte, takový party stan je velice praktickým pomocníkem nejen při rodinných oslavách. Pokud se ptáte, které stany jsou nejlepší, pak vám rozhodně můžeme doporučit nůžkové party stany Renegad.cz.

Zahradní stany od firmy Renegad.cz

Při vašich oslavách a firemních prezentacích poskytnou ideální přístřeší, ve kterém budete chráněni před nadměrným slunečním zářením, deštěm, sněhem a větrem. V chladném počasí je možné naše stany i vytápět za pomoci naftových či plynových agregátů. Stany tak můžete využívat celoročně.

vyhody_nuzkovych_party_stanu
Nůžkové party stany jsou k dispozici v několika rozměrech a barvách. Můžete si tak vybrat stan, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám.

Proč koupit stan s nůžkovou konstrukcí

Když investovat, tak rozhodně do stanu s kvalitním nůžkovým systémem. Ten je velmi pevný, odolný a můžete se spolehnout i na jeho stabilitu. Nemusíte se bát, konstrukce je sice robustní, ale zároveň lehká, jelikož je vyrobená z eloxované hliníkové slitiny. Po složení stanu má konstrukce tvar kvádru a lze ji uložit do praktické přenosné tašky, takže převoz a manipulace vám nebudou dělat problémy. Dokonce vám postačí i osobní auto.

Zajímavý článek:  Toužíte po pohodlném posezení venku? Pořiďte si zahradní altán či pergolu

Další nesmírnou výhodou je, že zahradní stan nebo altán hravě postavíte i složíte bez pomoci jiné osoby a to jediným pohybem. Celá nůžková konstrukce se ovládá automaticky.

Veškeré stanové plachty jsou nepromokavé, vyrobené z kvalitní polyesterové tkaniny s PVC úpravou. Bočnice se v horní části připevňují klipem a po stranách jsou na suchý zip. Stan lze plachtami uzavřít ze všech stran. Okna v bočnicích jsou mrazuvzdorná. Střešní okraj o šířce 30 cm je ideální pro potisk firemním logem. Hliníkové nohy jsou teleskopické a připravené k ukotvení do země pomocí přiložených kolíků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *