Výroba betonu, práce s ním a další stavební činnosti? Víme, kde najdete specialisty

Už 26 let nabízí své služby ABS – stavební společnost s.r.o. Nezáleží na tom, jestli potřebujete vykonat jen jeden dílčí úkol nebo spíše hledáte kompletní zajištění prací na své stavbě od A do Zet. Hlavní náplní činnosti je realizace administrativních budov a průmyslových objektů, ale nebrání se ani řešením osobního vlastnictví v případě domů a bytů či výstavbě inženýrských sítí.

Od mnoha dalších firem podobného zaměření se ABS Bílina liší především dodávkou betonu ze své vlastní betonárny, a to ve vysoké kvalitě. Nenajdete v něm žádný popílek či strusku, tak typické pro levné, ale nekvalitní materiály. Veškeré betonářské práce tak probíhají v rámci jediného celku bez spolupráce s externími firmami či dodavateli.

Realizace na klíč a další žádané služby

Na velikosti vašich požadavků nezáleží. Objednat si můžete jeden jediný úkol, ale i kompletní stavební práce na klíč. Dům, průmyslová hala, občanské stavby, inženýrská vybavenost – vše, na co si jen vzpomenete.

A nejde jen o samotnou stavbu, jakkoliv kvalitní a rychlou. Spolehnout se můžete i na vypracování všech nezbytných projektů, vyřízení dotací nebo poradenství s jejich vyřizováním, ale i realizaci nezbytných přípravných výkopových a zemních prací apod. Vše získáte opravdu  v jednom jediném praktickém a šikovném balíčku, pokud si to budete přát.

Zajímavý článek:  Designová sauna do každého domu

Jaký beton potřebujete? Stačí si vybrat

V betonářském závodě ABS Bílina ve Světci probíhá výroba betonu pro konstrukční i nekonstrukční využití. A nechybí samozřejmě ani cementové potěry a další specifické betonářské zboží. Samozřejmostí je také provádění vysoce odborných betonářských prací, a to včetně certifikovaného dohledu apod. Vám stačí zadat úkol a odborníci z ABS Bílina se už postarají o jeho perfektní splnění. Zjistěte více na stránkách Absbilina.cz, kde můžete zároveň zadat svou objednávku a požadavky. Pro rychlou komunikaci slouží praktický on-line chat, kde se rychle doptáte na vše, co potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *