Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Blížící se parná léta vyvolávají otázky: Jak si odpočinout na vlastní zahradě a přitom nebýt sežehnutý sluncem? Naplní se moje představa o odpočinku na čerstvém vzduchu? Zahradní nábytek, nabízený na nabytek-aldo.cz je velmi různorodý. Předpokládáme, že právě tam si vyberete přesně dle svých vysněných představ o relaxaci.

Zahradní nábytek a doplňky

Nabídka zahradního nábytku na Aldu, to nejsou jen klasické jídelní stoly a židle, ale rovněž zahradní lehátka, houpačky nebo dokonce velmi praktický bar, vyroben rovněž z exotického dřeva – doplňkový sortiment, který k létu a relaxaci na zahradě jistě patří. Samozřejmostí u prodávaných lehátek jsou opěrky loktů, polohovací opěrka zad a natáhnutí nohou do zvýšené polohy. V prodeji jsou také lehátka umístěná na kolečkách, tedy jednoduchá pro manipulaci.

Ze zahradního nábytku, můžete vytvořit velmi jednotný a luxusní exteriér na Vaší zahradě, nebo terase. Pomůže Vám k tomu například lehátko v kombinaci se zahradním setem, stolem, židlí ze stejného materiálu a ve stejném designu. Spolu ještě s barem ve stejném odstínu jako všechny jmenované díly vytvoříte ucelený zahradní komplet. Zahradní nábytek na Aldu, to je široká nabídka samostatných dílů i celých sestav.

Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Použitý materiál

Výběr je bohatý jak díky různorodému designu, tak použitému materiálu. Můžete u nás najít zahradní nábytek z masivu (borovicové a exotické dřevo), zahradní nábytek z ratanu, nebo kovový zahradní nábytek.

Zajímavý článek:  Masivní postele – proč je pořídit právě do své ložnice?

Proč zahradní nábytek z exotického dřeva Merbau

Důvodem je především vysoká kvalita dřeva. Exotické dřevo je jedním z nejvyššího stupně tvrdosti a s tím souvisí i jeho jakost. Dřevo samo o sobě nabízí delší životnost a vyšší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Dřevo Merbau, z kterého je nábytek na nabízen, roste v rovníkové a tropické oblasti Papua-Nová Guinea, Filipíny a Indonésie.

Merbau je jedním z dlouho rostoucích a trvalých druhů stromů na světě. Ideálně se hodí pro použití ve venkovním prostoru. Barva dřeva tmavě červeno-hnědá se zlatým zabarvením, vysoká konzistence oleje (máslo) a přírodní antiseptikum ve složení dřeva nám poskytuje ochranu zahradního nábytku bez použití chemických barviv a laků. Jeho vysoká kvalita nevyžaduje nejen impregnaci a chemické ošetření, ale samo osobě je odolné i vůči povětrnostním vlivům a škůdcům.

Počáteční investice, která je u pořizování zahradního nábytku z dřeva Merbau vyšší, se za několik let vrátí a zůstane Vám navíc zahradní set v perfektním stavu.

Zahradní nábytek z borovicového masivu

Zahradní nábytek z borovicového dřeva je nejvíce žádaný. Dřevo jako borovice, použitá při výrobě zahradního nábytku dává vyniknout struktuře dřeva, povrchy nejsou tak hladké a rovné a najdete zde i suky ve dřevě.

Borovicový zahradní nábytek jistě naplní představy chalupářů, ekologických nadšenců a milovníků starých věcí. Povrchová úprava je provedena bezbarvým lakem ve třech vrstvách. Nabízíme rovněž moření a to v odstínech olše, hnědá a přírodní odstín borovicového masivu pouze s povrchovou úpravou bezbarvého laku.

Zahradní nábytek z borovicového masivu

Zahradní nábytek z borovicového masivu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *