Pořiďte své garáži kvalitní vrata

jill111 / Pixabay

Pořídili jste vašemu autu nový domov v podobě krásné garáže? Jediné, co vám u vaší garáže chybí, jsou kvalitní garážová vrata? Nevíte, kde taková nová garážová vrata pořídit? Přinášíme vám tip na kvalitního výrobce garážových vrat.

Potřebujete-li nová vrata pro vaši garáž, pak se obraťte na společnost Dragon West. Jedná se o rodinnou obchodní, montážní a výrobní společnost zabývající se subdodávkami ve stavebnictví. Společnost zařizuje montáž všech typů průmyslových, protipožárních a garážových vrat s jejich příslušenstvím.

Dragon West je jak dodavatelem, tak výrobcem veškerých typů garážových i průmyslových vrat a vjezdových bran. Společnost sídlí v Plzni, kde si můžete prohlédnout několik vzorků typů vjezdových bran a garážových vrat. A díky dlouholetým zkušenostem a bohaté praxi poskytuje Dragon West kvalifikované a profesionální služby.

Vrata a brány Plzeň pro vaši domácnost i firmu

Společnost Dragon West vyrábí, nabízí a dodává široký sortiment garážových a průmyslových vrat, ale také automatických dveří a vjezdových bran všech typů – posuvných, samonosných, jednokřídlých i dvoukřídlých, teleskopických a mnoha dalších.

Společnost montuje vrata do různých objektů podle požadavků klienta, počínaje rodinnými domy, historickými objekty, společnostmi a konče jinými průmyslovými objekty. Vrata jsou vyráběna podle požadavků klienta. Máte-li tedy vyhraněné či jinak speciální požadavky na vaše vrata nebo požadujete-li skládací, hangárová, nezateplená, posuvná vrata či vrata nestandardních rozměrů, obraťte se na společnost Dragon West. Firma se ráda postará o vše, co budete potřebovat.

Zajímavý článek:  Více pitné vody díky úpravně

Široké příslušenství

Včetně vrat a bran společnost Dragon West nabízí i široké příslušenství. U Dragon West tedy obstaráte zámečnické výrobky, otočné boxy na popelnice, rýgle a plotové prvky. V nabízeném sortimentu můžete vybírat i z nakládací techniky, závor, parkovacích systémů, markýz či plastových clon.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *