Zásoby palivového dřeva na zimu vám zajistí OPTIMTOP

stevepb / Pixabay

Uhlí, plyn, elektřina, dřevo. Ptáte se, proč mluvíme o zdrojích tepla, když léto teprve začalo? Odpovědí je, že léto je nejvhodnějším obdobím pro přípravu na chladná roční období. V létě bychom se měli rozmyslet, jaké topivo využijeme letos a na jakého prodejce či dodavatele se kvůli tomu obrátíme. Pokud si však nevíte rady, tak vám přinášíme jedno doporučení.

Vybíráte-li si topivo pro letošní zimu, hledáte-li nízkou cenu a vysokou výhřevnost, pak zapomeňte na uhlí a další podobné zdroje tepla a vraťte se ke klasice, tedy k palivovému dřevu. Palivové dřevo je v současnosti velmi žádaným zdrojem tepla. Na první místo ho staví hlavně jeho vynikající vlastnosti, jako jsou výše uvedená cena, výhřevnost a také šetrnost k životnímu prostředí. Prodejem palivového dřeva se zabývá například společnost OPTIMTOP, jež se zaměřuje na prodej tvrdého palivového dřeva.

Kde palivové dřevo seženete?

Jak již bylo uvedeno, palivové dřevo nabízí například společnost OPTIMTOP. Včetně palivového dřeva u ní můžete pořídit i dřevěné, rašelinové a uhelné brikety, dřevěné, pytlované a balené uhlí či dřevěné pelety.

Zajímavý článek:  Vybavujeme sklad i prodejnu - skladové regály a pulty

OPTIMTOP provádí prodej palivového dřeva celoročně. Prodej je zajišťován po celé České republice a uváděná cena je vždy konečná. K ceně, která je v nabídce uvedená, se již nepřipočítává žádné DPH ani poplatky za dopravu. V současnosti je doprava dřeva k vám domů bez poplatků a možnost dopravy zdarma platí až do odvolání.

Nákup dřeva v sezóně se vám vyplatí

Palivové dřevo v současnosti platí za nejlevnější a přitom i velmi efektivní zdroj tepla. Platí to jak pro Českou republiku, tak i pro okolní státy. Ceny dřeva se v průběhu roku výrazně mění. Právě proto je léto nejvhodnější období pro vytvoření palivových zásob na zimu. Je tedy nejvyšší čas hledat prodejce či poskytovatele dřeva, jež se postará o to, abyste v zimě nezmrzli. Nečekejte s koupí palivového dřeva na zimu a využijte super letní ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *