Žižkov dostane v příštích letech nový kabát, tak proč nebýt u toho?

Vlastní bydlení je dnes skutečnou prioritou, a to nejen pro mladé páry, které chtějí v tomto směru řešit svou budoucnost ještě dřív, než založí rodinu. Žít zrovna v Praze je výhodné z řady důvodů, jimž se jistě nemusíme nějak obsáhle věnovat – je to lepší pracovní uplatnění, výběr škol pro děti, ale také mnohem víc možností trávení volného času. Obchody jsou také pestřejší než kdekoliv jinde a když se k tomu přidá i velká porce městské zeleně, není snad ani co řešit…

Praha 3 bude mít brzy modernější podobu

Nebudete to mít daleko do práce ani za zábavou! Mimochodem, Žižkov projde v příštích letech řadou změn, které tuto lokalitu zmodernizují a zatraktivní. Byty na prodej v Praze 3 nabídnou příjemné zázemí nejen pro mladé rodiny, jimž se nabízí odpolední vycházky do zelených parků nebo do nákupních center v okolí.

Užijte si bydlení Na Vackově

Užijte si bydlení Na Vackově

Střešní terasy, balkony, lodžie, zahrádky náležející k přízemním bytům, stačí si jen vybrat, čemu dáváte přednost! Prosluněný a velmi moderně zařízený prostor, ale také velký výběr dispozic – k mání jsou nejen malometrážní, ale třeba i pětipokojové byty, v nichž se bude líbit početnějším rodinám.

Zajímavý článek:  Na Smíchově je všude blízko a přitom o soukromí nepřicházíte

Na Vackově aneb lokalita, které nic nechybí

Několik restaurací i parků, supermarkety nebo víceúčelová hřiště, autoservis, sběrný dvůr, trafika nebo lékárna. To vše patří k základní občanské vybavenosti, pokud nemáme podobná místa nijak daleko, je život rázem zase o něco příjemnější.

Bydlení Na Vackově bude výhodné i pro vaše děti, protože tu nejsou jen hřiště, ale v docházkové vzdálenosti jsou mateřská, základní i vysoká škola. Nebudete tedy muset nutně řešit kolej nebo jiné ubytování pro studující děti. Najde se tu i dostatek míst, kde si můžete zlepšovat kondici, protože rekreační sport je důležitý jak pro fyzickou, tak i duševní pohodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *