Bezpečnost práce i v neideálních podmínkách zajistí ochranné prvky

Jste si vědomi toho, že vaši zaměstnanci často pracují v terénu, kde nemáte kontrolu nad zabezpečením jejich okolí? A co takhle ochrana vašeho majetku i v situacích, které se na první pohled zdají beznadějné?

Řešení samozřejmě existuje, i když bude z vaší strany vyžadovat trochu času a invence. Tak třeba při práci na chodníku se vám rozhodně budou hodit roztažitelné bezpečnostní zábrany, vymezovací sloupky, nejrůznější mobilní bariéry a další ochranné prvky. Pamatujte si, že nechráníte jen zdraví svých zaměstnanců, ale také náhodných kolemjdoucích. Můžete se tak vyhnout žalobám za nechtěné ublížení na zdraví, jež se v poslední době množí nevídanou rychlostí. Vždy proto volte ochranné zábrany a další prvky s výraznými barvami a reflexními plochami, které nelze přehlédnout ani při zhoršené viditelnosti během nepříznivého počasí nebo pozdních nočních hodin.

Ochraňte nejen své zaměstnance, ale také svůj majetek

Jsou nedílnou součástí vašeho podnikání prostory podzemních garáží? Pak jste si určitě všimli, že poslední dobou se jejich vnitřní prostor a uspořádání nezdají zdaleka tak velkorysé, jako tomu bylo v minulosti. Stačí dvě velká SUV a problém může být na světě. Obyčejná ochrana zdí vám poté nepomůže, zvláště poničí-li si o ně řidič svou karoserii.

Zajímavý článek:  Ochranné pracovní pomůcky nejen do zaměstnání

A jak se vyhnout problémům? Řešením může být ochrana stěn ve formě speciálních profilů a flexibilních prvků, jež odstíní jakékoliv nárazy a přitom při zběžném kontaktu okolní předměty v žádném případě nepoškodí. Vybírat můžete z elastických i plastových pásů, které navíc i dobře vypadají. Celý prostor tak rázem bude působit profesionálněji a vy se rovněž vyhnete častým nutným opravám oprýskané zdi nebo otlučených rohů.

Pomoc hledejte u odborníků

Hledáte více možností, jak ochránit motoristy a další veřejnost před škodami na zdraví či majetku? Seznamte se se specializovaným portfoliem produktů na stránkách Vmbal.cz. Nechte si poradit od profesionálů a získejte pro svou firmu opravdu jen to nejlepší!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *