Bydlení v Praze dostalo nový rozměr – velkou zásluhu má Finep!

Nových bytů roste v současné době v Praze jako hub po dešti. Developeři výstavbou reagují na trend stále se zvyšující poptávky. Některé projekty nad ostatními vynikají provedením i umístěním. Ty nejžádanější si představíme.

Jedna firma a tisíce moderních bytů

Na výstavbě nových bytových komplexů v Praze se významnou měrou podílí developerská společnost Finep. Za několik posledních let dokázala zrealizovat řadu velmi zajímavých projektů, díky kterým dostalo bydlení v Praze nový – mnohem lepší rozměr. Právem si tedy její developerské projekty Praha zaslouží pozornost.

Dokonalé spojení ve všech ohledech

Mezi vůbec nejúspěšnější díla Finep patří Britská čtvrť. Tento zpočátku malý projekt si získal tak obrovskou popularitu, že bylo nutné ho dále rozšiřovat. Nyní je ve výstavbě již 6. etapa. Projekt se nachází v Praze 5 a nabízí velmi příjemné bydlení. Rezidenti mohou těžit z výhodnosti lokality – nachází se zde školy, obchody, lékaři, dobré pracovní nabídky a pozitivem je i skvělá dopravní obslužnost. Projekt nabízí dokonce i družstevní byty.

01

Dalším zajímavým projektem je Rezidence Císařka, který se podařilo úspěšně dokončit na jaře 2008. Projekt nabídl i luxusní rodinné domy na prodej s velmi moderním vzhledem.

Zajímavý článek:  Najděte vhodné místo pro vaše podnikání

02

Pozornost si zaslouží také projekt Nová Harfa a Harfa Park, který byl díky oblíbenosti také rozšířen v několika etapách. Poslední z nich je právě realizována. Projekt se nachází na území Nové Vysočany a může se pochlubit nadčasovou architekturou a byty vysokého standardu. Výhodou je i klidné okolí.

03
Mezi top projekty společnosti Finep právem patří i Kaskády Barrandov. Tento projekt zaznamenal velký úspěch u náročnějších klientů. Otevřel totiž cestu k bydlení v okouzlující lokalitě.

04

Co na tyto novostavby říkáte? Dali byste si říct? Věřte, že je to možné. Řada bytů je stále k mání! Stačí si vlastně jen vybrat. Budete si muset vzít hypotéku? Tato kalkulačka vám pomůže si udělat představu o výši splátek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *