Do zlata uloží svůj majetek bezpečně drobní i velcí investoři

Odolá požáru i povodni. Nezaskočí ho pád aktiv na burze, kolapsy měn ani světové konflikty. A je dostupné opravdu pro každého. Ano, máme na mysli investiční zlato, jehož prodej je v poslední době rekordní a stále stoupá.

Proč právě zlato? Je široce dostupné a nemusíte při jeho nákupu ani prodeji odvádět DPH. Díky tomu má velkou výhodu oproti oblíbené platině nebo stříbru. A v jaké podobě si ho dopřát? Možností je více.

Slitky nebo mince? Moderní investoři se vrací ke svým kořenům

Zlaté mince nebo pamětní medaile jsou teď velice populární. Ovšem uplatní se spíše jako zajímavý dárek, nikoli jako cesta  k přímému a brzkému zhodnocení vašich investic. Platíte totiž i za přidanou uměleckou hodnotu, což se však zlatých slitků (cihliček) netýká.

Vždy proto volte slitky, jež jsou jako zlatá rezerva ceněny už od nepaměti. Bývají mnohem bezpečnější než starožitnosti, obrazy, diamanty i nemovitosti. Přetrvají staletí a jejich cena se přitom stále zvyšuje. Stačí se podívat na vývoj ceny zlata na stránkách www.zlate-mince.cz, kde zjistíte i aktuálně platné ceny pro výkup a prodej. Vždy tak přesně víte, do čeho jdete.

Když chcete kvalitu, chtějte zkušenosti

Firma Zlaté mince působí na našem trhu už 17 let. Její specialitou je zlato od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Ovšem vykupuje i prodává mnohé další. A co je ještě lepší? Své zlaté rezervy můžete rychle a bez rizika doplnit z pohodlí domova. Nikam tedy nemusíte. Poštovné je zdarma a domů vám dorazí diskrétně zabalená zásilka, u níž jen vy budete vědět, co je jejím obsahem.

Na stránkách www.zlate-mince.cz si můžete vybírat z největší zásoby investičního zlata u nás, ale také na Slovensku. Nehrozí tedy, že si nevyberete, stačí se jen porozhlédnout po bohaté nabídce a vybrat položky, které vás osloví nejvíce. V případě zlata bez DPH a se zárukou bezpečné investice po všech stránkách.

Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *