Dopravní zrcadla přispívají k bezpečnosti v nepřehledných křižovatkách

Zdaleka se však neuplatní jen zde. Skvěle vám poslouží třeba i na soukromém pozemku – na soukromém parkovišti, úzké cestě vedoucí za roh budovy apod. Můžete tak zabránit mnoha nepříjemným a potenciálně nebezpečným situacím.

Zrcadla jsou pro přehlednost křižovatek a dalších problematických míst na pozemních komunikacích stejně důležitá jako dopravní značky. Zaručí skvělou viditelnost do všech směrů a postarají se o zvýšení bezpečnosti všech účastníků silničního provozu. A stejnou službu poskytnou i v podjezdech, průjezdech nebo výjezdech z parkoviště.

3 tipy pro správný výběr dopravních zrcadel

Do uzavřeného areálu na soukromém pozemku není třeba pořizovat drahá certifikovaná zrcadla, stejnou službu vám udělají i ta „obyčejná,“ ovšem od ověřeného výrobce.

Nikdy nekupujte zrcadlo z druhé ruky! Stará dopravní zrcadla už mohou být částečně “slepá“ a situaci v nepřehledném úseku spíše zhorší. U nových zrcadel je také třeba dbát na správné technické specifikace (např. ideální kombinovanou pozorovací vzdálenost), což si však předchozí majitel jen zřídkakdy pamatuje.

Přesvědčte se, že je vaše dopravní zrcadlo vhodné i pro venkovní použití. Na trhu lze narazit i na modely určené výhradně do suchých podzemních garáží, jež vám však v běžném provozu nevydrží ani rok.

Zajímavý článek:  Tenzona - silniční váhy, které obsluhu nepotřebují

Nakupujte u odborníků

Kvalitní dopravní zrcadla a další značení můžete pořídit u společnosti dopravní značení TOP znak s.r.o. Na našem trhu působí již dlouhou řadu let, a může se pochlubit četnými referencemi a vysokou praxí v oboru. Dopravní značení od TOP znak lze zakoupit, ale i pronajmout a nechat veškeré starosti ohledně plánování nezbytných projektů dopravně inženýrského opatření v rukou na slovo vzatých odborníků.

Uzavírky, výkopy či zábory veřejného prostranství jakéhokoliv rozsahu je třeba řádně označit, a právě proto je tu dopravní značení TOP znak s.r.o. Zjistěte více na stránkách www.topznak.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *