Mountains Lake Boardwalk Platform  - Candid_Shots / Pixabay

Dárek či doplněk interiéru? Foto obraz je ideálním řešením

Obrazy na plátně jsou v módě již po mnoho století. Nezáleží na tom, zda máte moderní interiér, nebo si potrpíte na historický nábytek. Obrazy jsou nadčasové a hodí se ke každému stylu. Díky jejich vysoké ceně však byly většinou vyhrazeny pouze bohatší vrstvě, které sloužily jako vyjádření jejího společenského statusu. To však již neplatí.

Obrazy na plátně si dnes může dovolit každý

S nástupem moderních technologií se totiž situace změnila. Nyní již nemusíte utrácet horentní sumy za plátna známých umělců. Tisk na plátno vám nabízí možnost získat nádherné obrazy za zlomek ceny. K jejich výrobě můžete navíc použít své vlastní fotografie, což vám umožní získat naprosto originální umělecké dílo, které dodá interiéru vašeho domu punc výjimečnosti, luxusu a originality, a navíc vám bude neustále připomínat šťastné okamžiky vašeho života. Obraz na plátně můžete vytvořit z rodinných fotografií, obrázků zpodobňujících životní úspěchy a milníky vaše nebo vašich dětí, či fotek vašich mazlíčků.

Zajímavý článek:  Noční osvětlení vs. kvalitní spánek. Jaký je rozumný kompromis?

Foto obraz je dokonalý dárek

Z foto obrazu natištěného na plátně se však nemusíte radovat jen vy sami. Pokud totiž přemýšlíte, čím obdarovat vaše nejbližší o nadcházejících Vánocích, narozeninách či jiné významné příležitosti, obraz na plátně je ideálním typem dárku, který je originální, osobní a ukáže obdarovanému, jak moc na něj myslíte. Stačí vybrat hezkou fotku s rozlišením alespoň 9 Mpix a oslovit studio, které se tiskem obrazů na plátno zabývá.

Studio Printscreen.cz vyrábí dokonalé foto obrazy za rozumnou cenu

Pokud přemýšlíte, u koho výrobu foto obrazu objednat, rozhodně stojí za to vyzkoušet studio Printscreen.cz, které se tiskem na plátno zabývá. K tisku používají nejmodernějších technologií, obrazy napínají do ručně vyrobených dřevěných rámů a jejich ceny jsou více než rozumné.

Lake Reeds Bank Reflection  - Tho-Ge / Pixabay
Tho-Ge / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *