Dětské koberce za rozumnou cenu

Začíná Vaše dítě dorůstat do věku, kdy by bylo vhodné, mu vytvořit vlastní pokoj? Kromě pořízení nábytku budete pravděpodobně uvažovat také nad pořízením koberce do dětského pokoje.

Jaké jsou dětské koberce od Vopi?

Ačkoliv to na první pohled vypadá zcela jednoduše, výběr dětského koberce sebou nese i různá úskalí. Především je nutné zamyslet se nad tím, jakou zvolit velikost, jaký vybrat materiál či model. Spousta dětských koberců vypadá na první pohled lákavě, avšak při podrobném informování se po detailních parametrech zjistíte, že buď dětský koberec neodpovídá metráží, nebo se barva koberce úplně nehodí k ostatním doplňkům v pokoji. Bohatou nabídku dětských koberců najdete na e-shopu společnosti Vopi a to konkrétně zde www.vopi.cz. Právě zde jsou v nabídkovém katalogu umístěny koberce nejrůznějších motivů, materiálů, barev i metrových velikostí. Hltají-li Vaše děti každým pohledem Disneyho příběhy, pak je přímo nadchnete kobercem s motivem medvídka Pú, Sněhurky či Minie. U větších dětí sklidíte úspěch s koberci, které mají motiv oblíbených deskových her, map i dresu populárního fotbalisty Messiho.

Zajímavý článek:  Jaké dřevěné podlahy si vybrat – dýhované, dvouvrstvé nebo třívrstvé?

Nepřehlédněte také dětský kusový koberec Farma

Velmi oblíbený je u dětí také koberec, který napodobuje venkovskou farmu. Tento dětský koberec Farma Vás zaujme svým barevným i detailním provedením. Hodí se skvěle zejména do chlapeckých dětských pokojů. Dětské kusové koberce v dětech vyvolávají chuť ke hraní a rozvíjení jejich fantazie. Dětský kusový koberec Farma můžete vybírat hned z několika rozměrů. Je vyroben z klasického smyčkového materiálu a lemovaný chemlonem. V případě zašpinění jej snadno vyčistíte vlažnou vodou, měkkým kartáčem s mýdlem nebo pracím práškem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *