Gonap: na čistotu vody jsou opravdoví machři

Bydlíte v místě, kde není přivedena kanalizace? Nebo snad potřebujete rychlým, nenáročným a cenově dostupných způsobem vyčistit odpadní vody? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak se vyplatí zjistit si něco málo o principech čištění vody a systémech, jimiž lze vodu zbavit nežádoucích látek a sloučenin. To všechno a ještě mnohem více ovšem zvládne i odborník na slovo vzatý – firma GONAP, o níž si řekneme něco na následujících řádcích.

Pár slov o společnosti GONAP

Společnost s ručením omezeným působí na našem trhu již delší dobu, za kterou nasbírala mnoho cenných zkušeností nejen v oblasti čištění odpadních vod. Jelikož firma spolupracuje s celou řadou dalších organizací zabývajících se inovacemi a vývoji nových produktů, svým zákazníkům může nabídnout pouze to nejkvalitnější a nejmodernější řešení ušité na míru jejich potřebám a požadavkům. GONAP spol. s r.o. je certifikována dle systému kvality ISO 9001:2000 a o jejím profesionálním přístupu hovoří také bohaté portfolio spokojených zákazníků.

Portfolio produktů a služeb společnosti

Společnost GONAP se specializuje na nejrůznější druhy čistíren odpadních vod, včetně dodávky profesionálních čerpacích stanic a zařízení pro odvodňování kalu. Kromě jiného se v jejím portfoliu produktů objevují též nejrůznější druhy jímek a septiků i komplexní těsnící systémy INTEGRA. Kromě toho společnost dodává provzdušňovací systémy, řídicí systémy pro čistírny odpadních vod včetně odpovídající vizualizace, jež lze dálkově řídit. V případě problémů GONAP zajišťuje také profesionální poradenství a veškerý servis. Mezi doplňkové služby společnosti pak patří také prodej enzymů pro odstraňování organických usazenin, díky kterému zařízení opět pracuje tak, jak má.

Zajímavý článek:  Římské rolety plní dekorativní i stínící funkci

Dodávkou čistírny to nekončí

Rozhodnete-li se u společnosti objednat čistírnu odpadních vod nebo jiné účinné zařízení, máte jistotu, že s uvedením do provozu vám pomohou zkušení profesionálové. Vy se prakticky o nic nestaráte a vše necháte na osobách nejpovolanějších. Jak již bylo výše zmíněno, společnost nabízí také bezprecedentní záruční a pozáruční servis včetně závěrečného vyhodnocení akce a dlouhodobého sledování samostatného provozu.

Jak objednat produkt nebo službu?

Pokud vás zaujme technologie nabízená na oficiálních stránkách společnosti GONAP nebo máte zájem o některou z jejích profesionálních služeb, stačí firmu navštívit v jejím sídle (Mosty u Jablunkova), kde se vám dostane perfektního poradenství i profesionálního servisu. Máte-li to do Jablunkova daleko, můžete společnost kontaktovat prostřednictvím kontaktů uvedených na oficiálních stránkách a domluvit se na dalším postupu. Věříme, že budete se službami společnosti nadmíru spokojení a stanete se součástí jejího bohatého portfolia plného spokojených klientů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *