Společnost LOMAX nabízí garážová vrata

Nejlepší garážová vrata od LOMAX

Společnost LOMAX nabízí garážová vrata

stevepb / Pixabay

Společnost LOMAX je největším poskytovatelem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Firma LOMAX & Co spol. s.r.o. byla založena roku 1992 a v dnešní době se řadí mezi největší výrobce v oblasti vrat, rolet a žaluzií na území České republiky. Firma sídlí na Jižní Moravě v Bořeticích a jejím cílem LOMAX je stálý růst, přátelská komunikace a špičková kvalita produktů.

Společnost zaručující kvalitu a individuální přístup

Kvalita produktů je zajištěna nejen moderními technologiemi, ale také kreativním přístupem a samozřejmě profesionálním týmem. V roce 2000 se firma díky modernizaci stala nejen první společností, která si veškeré panely pro sekční vrata vyrábí sama, ale také synonymem bezpečnosti, pevnosti a dlouhé životnosti. S dalšími roky se začala společnost zdokonalovat na poli plastových oken, dveří a venkovních žaluzií.

LOMAX vám garantuje kvalitu, špičkové provedení a zpracování prostřednictvím nejmodernějších technologií. Včetně toho společnost reaguje na veškeré požadavky a přání zákazníka. Vaše poptávka bude vyřízena rychle a vaše zboží bude dodáno a smontováno přesně podle vašich požadavků.

Garážová vrata od LOMAX

Zajímavý článek:  Pořiďte své garáži kvalitní vrata

Jedním z nejpřednějších produktů společnosti LOMAX jsou jejich garážová vrata, která se stanou nejen praktickou, ale také estetickou částí vašeho domova. Nabídka vrat od společnosti LOMAX je široká a zahrnuje, jak rolovací vrata, tak i sekční garážová vrata, posuvná vrata nebo průmyslová vrata. Vrata jsou dělena podle použitého systému otevírání, podle použitých materiálů a také podle komfortu ovládání.

Sekční garážová vrata od LOMAX

Nejčastěji prodávaným produktem jsou sekční garážová vrata, která se skládají ze sekcí a otevírají se posunem podél stěny garáže. Jejich nespornou výhodou je praktičnost a všestrannost. Vrata nezabírají prostor, neboť se posouvají těsně při stěně, a navíc jdou otevřít jen pro zajištění průchodu člověka. Pokud tedy chcete z garáže vyjít bez auta, pak nemusíte otevírat celou garáž.

Chcete-li se dozvědět více informací nejen o sekčních vratech, ale také dalších typech vrat a i jiných produktech poskytovaných společností LOMAX, pak klikněte na www.lomax.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *