Roof Window Flowers Geranium  - efes / Pixabay

Hliníková střecha – ideální volba nejen pro rekonstrukce?

Jsou krásné, praktické a trvanlivé… I proto zájem o plechové střechy roste. Svým provedením se navíc dnes snadno vyrovnají mnoha jiným typům krytin, jako jsou například i keramické krytiny. Nemusíte tak dělat  kompromisy mezi kvalitou a požadovaným vzhledem.

O tom vás přesvědčí i nabídka firmy PREFA Aluminiumprodukte.

Střecha, na kterou získáte hned několik nabídek na pár kliknutí

Nemusíte mít v oboru střech žádné předchozí zkušenosti, abyste si mohli vyžádat nabídku na svou střechu. Firma PREFA vyvinula jednoduchý konfigurátor střechy, které je vhodný i pro naprosté laiky. Za pár minut máte poptávku odeslanou a nabídky Vám budou zaslány od realizačních firem z Vašeho okolí.

Tip pro čtenáře: Víte, jaké výhody má plechová krytina?

Jak nabídková platforma funguje

Vše je opravdu snadné a dostupné na webu firmy PREFA.

  • Prvním krokem bude volba typu projektu (rekonstrukce nebo novostavba).
  • Dále volíte, zda si potřebujete PREFA střešní či fasádní systémy.
  • Vyberete si za pomocí obrázků jaký typ střechy máte.
  • Odhadnete plochu své střechy v m2.
  • Vyberte časový horizont, v němž chcete projekt realizovat.
  • Nakonec vyplníte kontaktní údaje a vložíte projektovou dokumentací (u novostaveb) či fotografii rekonstruovaného objektu.
Nyní je již vše na zákaznickém servisu firmy PREFA, který Vám zajistí až tři nabídky od zručných klempířských firem z Vašeho okolí.

A proč právě hliník?

Moderní hliníková krytina se pyšní maximální ekologičností. Dokáže vyhovět stále vyšším nárokům kladeným na ekologii, k výrobě krytiny PREFA je používán recyklovaný hliník. Hmotnost produktů je nízká, čili vhodná i pro rekonstrukce. Barevná škála je nepřeberná. Životnost krytiny se počítá na několik generací a záruka je poskytována v délce 40 let na kvalitu materiálu a v případě povrchové úpravy P.10 i na barevnou stálost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *