Jak na úklid velkých ploch? Odpovědí jsou úklidové stroje Hakomatic

Nákup v super a hyper marketech bereme jako takový národní folklór. Jako nezbytnou součást našich životů. Mnohdy jako odpočinek i relaxaci, často jako element, bez kterého se naše lednička a žaludky samy nenaplní. Abychom se ovšem v obchodních centrech cítili komfortně, musí existovat někdo, kdo se o tento komfort, nepochybně zahrnující také čistotu, postará. Úklidové společnosti a jejich praktičtí pomocníci jsou v tomto případě elementem, který často zanedbáváme. Je ovšem nutno uvědomit si, že bez nich by obchodní centra vypadala zcela jinak.

Praktičtí pomocníci úklidové služby

Vytírat podlahy super a hyper marketů s hadrem a kbelíkem – to je značně neefektivní a zbytečně zdlouhavé. Dnes již existují mnohem sofistikovanější metody a způsoby, jak dosáhnout čisté a vyleštěné podlahy. Jedním z nich jsou i podlahové mycí stroje značky Hakomatic od předního německého výrobce Hako. Značka Hako vstoupila na trh již v roce 1950 a od té doby je spojována s kvalitními produkty sloužícími k čištění podlah. Ani v dnešní době to není jinak a mycí stroje Hakomatic brázdí tuzemské i zahraniční super a hyper markety.

Zajímavý článek:  Díky svému autu si můžete půjčit rychle a bez registru

Proč dát šanci mycím strojům Hakomatic?

Mycí stroje Hakomatic naleznou uplatnění zejména při mytí tvrdých povrchů. Mezi největší přednosti těchto přístrojů patří nepochybně jejich robustnost, odolná konstrukce, intuitivní ovládání, stejně jako spolehlivost a dlouhá životnost. Všechny přístroje této značky jsou vybaveny nejmodernější technikou a jejich obsluha i údržba je opravdu velmi jednoduchá. Vybírat je můžete z různých velikostí i modelů. Velké oblibě se těší stroje ručně vedené, ale i ty se sedící obsluhou. Bohatý sortiment mycích stroj Hakomatic naleznete třeba na stránkách www.unikont.cz v sekci „Vnitřní úklidová technika“. Velmi mile vás jistě překvapí zajímavé ceny i precizní servis.

  1 Komentář

  1. Jana Vopátková   •  

    Úklidové stroje HAKO jsou staré známé a celkem kvalitní. Několik let jsme uklízeli se strojem Scrubmaster B 45, ale po čase jsme přešli na super výkonný podlahový stroj od americké značky Kaivac (http://www.dewolf.cz/uklidova-technika-cistici-stroje/). Mohu vřele doporučit zejména kvůli extrémní síle a jednoduchosti obsluhy. Stroje jsou tak silné, že s nimi nemusíte ani používat žádné čisticí prostředky. Bohatě si vystačíte s čistou vodou. Můžete tak uklízet ekologicky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *