Kamenný koberec dokonale ozdobí venkovní prostory

Máte v plánu udělat něco s povrchem okolo vašeho domu? Nelíbí se vám neustále zarostlé nebo zablácené prostory?

Kamenný koberec patří s trvalým řešením v úpravách dvorků, chodníků, teras, balkónů, schodů a jiných ploch v okolí budov. Po jednoduchém zrealizování získáte pěkně vypadající místa.

Přírodní vzhled celé zahrady

Zahrada je místem, kde můžete snadno zrealizovat pokládku kamenného koberce s říčními kamínky. Při procházce se vám půjde pohodlně a navíc nic nenaruší design zahrady. Kromě cestiček lze kamenný koberec aplikovat například v okolí bazénů, u vjezdů do garáže, na garážová stání i na nejrůznější dekorace v zahradní architektuře.

Další využití pro kamenný koberec:

  • schodiště
  • balkóny
  • terasy
  • veřejná prostranství

Kamenný koberec vám udělá radost!

Některé věci umí člověku udělat radost. Kamínkový povrch vás potěší i několikrát! Za prvé budete mít cesty a jiné plochy v přírodním vzhledu. Kamenné koberce zaručují vysokou pevnost s dlouhou životností. Nemusíte se bát, že uklouznete a zraníte se, protože jde o protiskluzový materiál. K dalším výhodám patří mrazuvzdornost, snadná tvarovatelnost, odolnost vůči chemikáliím a solím a vodopropustnost. Podle libosti lze kamenný povrch nakombinovat s jinými povrchy. Instalace je rychlá a jednoduchá, stejně jako údržba. Úklid zajistíte bez problémů s pomocí smetáku, párou, tlakovou vodou do 40 °C nebo škrabkou s gumovou násadou.

Zajímavý článek:  Trampolína – zábavní prvek moderní zahrady

Kvalitní povrchy do vašeho exteriéru

Kamenné náhražky vás mohou vyjít levněji, ale proč si nedopřát originál s garantovanou kvalitou? Povrch TopStone je jediným originálním s certifikací, kde nenajdete obsah nonylfenolu. TopStone v exteriéru bude nejen pěkně vypadat, ale zaručí vám nezávadnost při používání a žádné škodlivé ovlivňování zdraví! Například s nonylfenolem se pojí různé hrozby kvůli toxikačním účinkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *