Klimatizace vylepší pracovní i domácí prostředí

Nikomu se nelíbí přílišná zima nebo teplo. Doby, kdy se s podobnými stavy nedalo skoro nic dělat, jsou naštěstí dávno pryč. V současnosti stačí vybrat vhodnou klimatizaci, abyste pociťovali pouze příjemné chvilky a mohli se nerušeně věnovat plánovaným činnostem.

Svěží i v letním parnu

Hlavně v pracovním prostředí je potřeba najít vhodné řešení pro umístění klimatizace. V rámci úspor se většinou neshánějí rozlehlé místnosti pro zaměstnance. Hlavně malí a střední podnikatelé nemají k dispozici velké prostory, proto se stane, že nastane nějaký problém s realizací. Řešení objevíte v pořízení mobilní klimatizace, která najde uplatnění všude, kam se běžné druhy nedají umístit z různých důvodů. U mobilních typů nepotřebujete žádnou složitou montáž. Přemístíte je snadno z kanceláře do kanceláře, anebo například z ložnice do dětského pokoje. Pro větší prostory se pořizují klimatizace dvoudílné s vysokým výkonem.

Pohodové bydlení

Přestaňte se trápit nepříjemnými teplotami u sebe doma! Právě byty a domy musí perfektně navodit příjemnou atmosféru, aby se sem člověk rád vracel po perném dni. Není nad to se ochladit v době, kdy venkovní teploty trhají rekordy. Ke stále populárnějším řešením patří splitové klimatizace do bytu. Split klimatizace připevníte na stěnu. Klimatizování patří k ekonomičtějším řešením, navíc oceníte tichý chod. K velkým plusům zařaďte možnosti dálkového ovládání – buď stisknete ovladač, anebo využijete aplikaci v tabletu či v telefonu.

Zajímavý článek:  Vybíráte klimatizaci? Řiďte se zejména velikostí prostoru

U kompletních systémů probíhá instalace díky rychlospojkám. Jde o bezproblémový průběh celého procesu. V přístroji je umístěno tepelné čerpadlo, díky němuž místnost nejen ochladíte, ale zatopíte, odvlhčíte nebo filtrujete. Nechybí automatický rozběh po výpadku napětí, funkce ochrany proti zamrznutí a vyjímatelný vzduchový filtr. Snadno nastavíte potřebný čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *