Komplexní úklidové služby na profesionální úrovni díky společnosti HONDL GLOBAL SERVICES

Komplexní úklidové služby na profesionální úrovni díky společnosti HONDL GLOBAL SERVICES

Komplexní úklidové služby na profesionální úrovni díky společnosti HONDL GLOBAL SERVICES

stevepb / Pixabay

Co si budeme povídat – úklid jednoduše nepatří mezi činnosti, které by nás nějak zvláště bavily či naplňovaly. Ať se nám to líbí nebo ne, je ale bohužel součástí našich životů. Proč se ale sedřít z kůže, když je možnost oslovit opravdové profesionály? Ti zajistí bezchybný úklid komerčních i soukromých prostor profesionálními postupy a technologiemi během velmi krátké doby. Jednou ze společností, která se specializuje nejen na komplexní služby v oblasti úklidu, ale také na provozní a technickou správu nemovitostí, ostrahu objektů a temporary help je i HONDL GLOBAL SERVICES. Jaké služby vám může nabídnout? Nepřestávejte číst následující řádky!

Profesionální úklid komerčních i soukromých prostor

Společnost se zaměřuje na veškeré úklidové práce v administrativních, skladových a výrobních prostorách i samotných domácnostech. Máte-li zájem o pravidelný či jednorázový úklid, neváhejte kontaktovat zástupce společnosti, se kterým se domluvíte na nezbytných podrobnostech. Společnost zajišťuje hygienický a desinfekční servis, postupuje dle moderních zásad a pracuje s kvalitními přípravky a desinfekčními prostředky.

Zajímavý článek:  Úklid, údržba, bezpečnost – jak vyhovět požadavkům své nemovitosti?

Spolehlivá ostraha objektů

Potřebujete ochránit majetek nebo své nejbližší? I v této souvislosti se vyplatí oslovit společnost HONDL GLOBAL SERVICES. Profesionální fyzická ostraha objektů bývá v její režii často doplněna o instalací kamerového systému, EZS a on-line obchůzkového systému. Konkrétní podoba ostrahy je vždy individuální a záleží na daném objektu, ale i přání klienta.

Krizová Temponary help

Pokud vám v práci onemocněli zaměstnanci, odjeli na dovolenou či vám přišla zakázka, kterou se stávajícími kapacitami nemůžete zvládnout, je možné využít moderní metody personálního managementu Temporary Help, která představuje dočasnou výpomoc s konkrétní zakázkou nebo úkolem. Společnost HONDL GLOBAL SERVICES dodá vaší firmě kvalifikované pracovníky, kteří vám pomohou s náročným úkolem i objemnou zakázkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *