Kovové regale od regalsistem.cz

Hledáte spolehlivé regály s vysokou nosností a moderním vzhledem? Právě jste je našli – kovové regály vyrobeny z prvotřídní certifikované oceli s dokonalou povrchovou úpravou. Výhody kovových regálů oproti jiným materiálům (např. dřevo) jsou všeobecně známé, spočívají ve vyšší nosnosti, jednoduché montáži a extrémní životnosti. Díky tomu se úspěšně prosadili v průmyslu, skladech, archivech, dílnách a garážích.

Policový kovový regál Super 123

ddd

Tento kovový regál je moderním pokračovatelem klasiky ověřené staletími – policových regálů, které jsou dodnes nejuniverzálnějším regálovým systémem. Kovový regál Super 123 nabízí i další výhodu – můžete si ho sami navrhnout na stránkách Regalsistem.sk přesně tak jak ho potřebujete, prostřednictvím online návrháře regálů. Navržený regál si jednoduše objednáte odesláním objednávky a pak stačí už jen počkat na zásilku. Regál si po rozbalení snadno smontujete i sami bez jakýchkoliv speciálních nástrojů nebo znalostí.

Využití:

  • v technických prostorách domácností
  • v archivech, firemních skladech, obchodech
  • v dílnách, pneuservisech, garážích
  • ve výrobních a montážních provozech

Kovové regály pro firmy

dd

Regál Super 123 výborně poslouží v podnikovém prostředí jako policový regál s vysokou nosností. Pro firemní provozu však vyrábíme na míru i kovové regály dalších typů – paletové, konzolové a mobilní regály. Pro komplexní řešení velkoplošných víceúrovňových skladů nabízíme realizaci tzv.. patrových skladů. Jsou to ocelové regály tvořící detailně organizovaný skladový regálový systém umožňující uskladnit mimořádně velké objemy produktů s garancí jejich okamžité dostupnosti.

Zajímavý článek:  Infrasauna prospěje vašemu organismu

Kontaktujte nás – navrhneme a vyrobíme vám regály a skladové systémy na míru včetně montáže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *