plachty Štěpáník

Kvalitní plachty na míru české výroby

Sháníte stínící plachty na plot okolo svého rodinného domku? Nebo snad potřebujete zakrýt stavební materiál nebo dřevo a ochránit jej tak před rozmary počasí nebo sousedy, kteří by si chtěli přilepšit na váš účet? Pak jsou plachty firmy Štěpáník určeny právě vám! Ptáte se, proč nakupovat plachty právě zde? Prozradíme vám to na následujících řádcích.

O firmě Plachty Štěpáník

Firma na našem trhu působí již od roku 1995 a patří mezi přední výrobce a dodavatele zakrývacích plachet, stínících sítí na ploty, vagónových plachet, autoplachet a dalších přidružených výrobků. Kromě kvalitních výrobků, které můžete zakoupit prostřednictvím jejich kamenné prodejny ve Chvalčově nebo v e-shopu, je možno požádat o výrobu plachy na míru. Stačí zadat své požadavky, rozměry a o vše ostatní se již postarají odborníci ze společnosti Štěpáník.

Jak již bylo výše zmíněno, firma působí na našem trhu dlouhou dobu, proto se může pochlubit pestrým portfoliem spokojených zákazníků, které se neustále rozrůstá.

Zajímavý článek:  Jak zateplit fasádu správně a bez chyb?

Jaké výrobky zde pořídíte?

V první řadě je nutno zmínit zakrývací plachty, které společnost vyrábí z tkaného polyetylenu v různých velikostech. Tyto plachty jsou vhodné pro zakrytí nejrůznějších strojů, zařízení i materiálu. Díky své kvalitě odolají vysokým (do 85 °C) i nízkým (do -50 °C) teplotám a bez úhony přečkají také působení vnějších vlivů. Dále zde můžete pořídit autoplachty nebo dokonce stínící sítě na ploty vyrobené z nejkvalitnějších PE vláken zelené barvy, které dosahují až 90% stínivosti.

Další výhody pro vás

Veškeré nabízené zboží drží firma na skladě a nabízí bezplatné balné. U sítí a plachet šitých na míru bude vaše zakázka vyřízena do 10 dnů. V případě zájmu je možno požádat o vzorky. Potřebujete snad další důvody, proč nakupovat zakrývací plachty, stínící sítě a další přidružené výrobky jinde, než u firmy Plachty Štěpáník?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *