Lana a provazy té nejvyšší kvality u tradičního českého výrobce

Lana a provazy té nejvyšší kvality u tradičního českého výrobce

Lana a provazy té nejvyšší kvality u tradičního českého výrobce

stux / Pixabay

Nedáte dopustit na tradiční české výrobky a razíte heslo „zlaté české ručičky“? Pak vás jistě budou zajímat následující řádky, na kterých vám představíme výrobní družstvo DELANA, které patří mezi přední české výrobce vysoce kvalitních lan a provazů, nejrůznějších druhů motouzů, rohoží a dalšího spotřebního materiálu, jenž má v každé domácnosti své nezastupitelné místo.

Pár slov o družstvě DELANA

Vznik DELANA výrobního družstva Deštná se datuje k roku 1991. V současné době zde působí 15 členů, kteří pro vás ročně zpracují neuvěřitelných 15 tun bavlny, 26 tun juty, 2 tun sisalu, 12 tun chemlonu a 2 tun polypropylenu. Z tohoto materiálu je pak každý rok vyrobeno zhruba 45 000 prádelních šňůr, 4000 rohoží, 3000 lan na šplh a přetah a 20 000 švihadel. Lana a provazy, stejně jako veškeré další výrobky družstva, podléhají přísným kvalitativním kritériím a jsou vyráběny prostřednictvím tradičních metod za přispění moderních technologií. Právě proto se mohou pochlubit tou nejvyšší možnou kvalitou, již koncový zákazník hledá.

Zajímavý článek:  Vakuové zvedáky a těžká skla? To jde dohromady!

Něco málo o sortimentu družstvě DELANA

Nyní se detailněji zaměřme na samotný sortiment družstva, který – jak jsme již výše zmínili, tvoří lana a provazy, motouzy, rohože, švihadla, ale i produkty pro zemědělce (vazáky, opratě, pavuzníky a teletníky) či výrobky sloužící ke zvedání těžkých břemen. Na své si zde přijdou také milovníci nejrůznějších sportovních aktivit, pro které družstvo vyrábí kvalitní sítě na odbíjenou, kopanou, házenou i košíkovou. Sortiment ucelují houpací sítě a pytle na míče.

Proč nakupovat právě zde?

Kvalita a spokojenost zákazníků je jedním z hlavních pilířů společnosti. Tradiční postupy v kombinaci s moderními technologiemi stojí za výrobky, jejichž životnost vás velmi mile překvapí. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách družstva nebo při osobní návštěvě v Deštné u Jindřichova Hradce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *