Rolovací vrata

Luxus pro vaše auto – dopřejte si moderní rolovací vrata

Doby, kdy i v silném dešti, sněhové vánici a podobném velice nepříznivém počasí museli majitelé vozů a současně i garáží vyskakovat z auta, otvírat a zavírat garážová vrata spolu se zajištěním jsou dávno pryč. Dnes i za silných krůpějí pohodlně přijede domů a suchou nohou se dostanete přímo do domu. To díky rolovacím vratům.

Rolovací vrata

Nechat si namontovat rolovací vrata není v dnešní době žádná zvláštnost. Ještě před pár lety šlo sice o dost nákladnou záležitost, ale jak už to tak bývá, vlivem konkurence a stálostí na trhu šla cena i této vymoženosti rapidně dolů. Kdo si chce sice rolovací vrata pořídit, nemůže očekávat levnou záležitost, ale pořizovací cena je odpovídající luxusu, který s sebou rolovací vrata nesou.

Výhody rolovacích vrat

V první řadě je nutno jistě zmínit pohodlí. Rolovací vrata jsou obvykle ovládána automatickým systémem a dálkově. Takže jakmile dojíždíte domů, pohodlně si, pouze stlačením tlačítka na dálkovém ovládání otevřete vrata do garáže a tak si bez nutnosti vylézání z auta manuálně zajišťovat vjezd do garáže.

Z dalších výhod je nutno zmínit moderní a elegantní vzhled takových rolovacích vrat, které dodají domu ten správný ráz.

Rolovací mříže

Jestliže se vám zdá utrácení peněz za rolovací vrata přehnaná, ale rádi byste podobnou alternativu, mohou být vhodným řešením rolovací mříže. Ty sice nezajistí stejný komfort, jako pevná vrata, nicméně jako ochrana vlastního majetku je výtečná.Rolovací mříže se běžně používají na prodejny a kamenné obchody, ale v poslední době si je lidé oblíbili právě i jako součást garáže či zastřešené pergoly, kde parkují svůj vůz a proti případným zlodějům jej chtějí ochránit.

Zajímavý článek:  Pořiďte své garáži kvalitní vrata

Oproti rolovacím vratům mají velkou výhodu v pořizovací ceně, která je mnohem nižší. Rolovací mříže jsou také dost pevné a dostat se přes ně není nic snadného. Jestliže tak není nutné udržovat v garáži určenou teplotu, jsou vhodnou a poměrně levnou alternativou, jak vlastní vůz zabezpečit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *