Moderní plastová okna vylepší izolaci!

plastova okna

stux / Pixabay

Plánujete výměnu původních dřevěných oken za plastová nebo hliníková? S kvalitními okny se můžete spolehnout na výbornou tepelnou izolaci a úsporu energií. A co víc, jestliže zvolíte prověřenou firmu, zaručí se vám za vysokou kvalitu pro plastová a hliníková okna či jiné výrobky z nabízeného sortimentu.

Značková plastová okna s důrazem na kvalitu

Prioritou společnosti je hlavně kvalita. plastová okna se vyrábí z prověřených systémových profilů. Kování se osazuje takové, aby byla zaručena funkčnost bez problémů po celá desetiletí. Na plastová okna se vztahuje prodloužená záruční doba – na pět let. Jestliže budete potřebovat firmu k realizaci výměny oken, stačí se domluvit a ve sjednaném termínu bude provedeno poradenství a zaměření zdarma.

Mezi výrobky si lze vybírat z mnoha modelů, k dispozici je i vzorník barev a dekorů.

Plastová okna Progres docílí vylepšení izolačních vlastností až o 76%. Využívají se do novostaveb i do budov pro rekonstrukce.

Zajímavý článek:  Zavírací a zvedací technika Brano – ideální společník (nejen) do domácnosti

Plán zimní zahrady

Také plánujete zimní zahradu? Pro celoroční užívání je nutné splnit určité podmínky, jen tak bude čas v ní strávený příjemný. Chce to připravit kvalitní projekt, kde se využijí moderní technologie a kvalitní materiály. V tomto případě volte osvědčeného dodavatele. Orientační náklady na zimní zahradu vám pomůže spočítat konfigurátor.

Chcete si prohlédnout plastová a hliníková okna osobně? Můžete!

Celoročně je zájemcům k dispozici prohlédnutí i praktické vyzkoušení novinek z výroby plastových a hliníkových oken, stínící techniky, dveří a tak dále. Showroom DAFE najdete v Jihlavě, kde se předem dají rezervovat prohlídky. Patříte k architektům, projektantům, parterům, soukromým investorům, k odborným školám nebo k tisku? Navštivte výstavní prostor, kde nechybí ani nejnovější řešení posuvných systémů, dveře s moderními systémy odemykání, ukázka strukturálního rohu a mnohé další výrobky a systémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *