Moderní plastová okna vylepší izolaci!

plastova okna

stux / Pixabay

Plánujete výměnu původních dřevěných oken za plastová nebo hliníková? S kvalitními okny se můžete spolehnout na výbornou tepelnou izolaci a úsporu energií. A co víc, jestliže zvolíte prověřenou firmu, zaručí se vám za vysokou kvalitu pro plastová a hliníková okna či jiné výrobky z nabízeného sortimentu.

Značková plastová okna s důrazem na kvalitu

Prioritou společnosti je hlavně kvalita. plastová okna se vyrábí z prověřených systémových profilů. Kování se osazuje takové, aby byla zaručena funkčnost bez problémů po celá desetiletí. Na plastová okna se vztahuje prodloužená záruční doba – na pět let. Jestliže budete potřebovat firmu k realizaci výměny oken, stačí se domluvit a ve sjednaném termínu bude provedeno poradenství a zaměření zdarma.

Mezi výrobky si lze vybírat z mnoha modelů, k dispozici je i vzorník barev a dekorů.

Plastová okna Progres docílí vylepšení izolačních vlastností až o 76%. Využívají se do novostaveb i do budov pro rekonstrukce.

Zajímavý článek:  Hliníková okna vám zajistí kvalitu na desítky let dopředu. Jaké další výhody vám dokážou nabídnout?

Plán zimní zahrady

Také plánujete zimní zahradu? Pro celoroční užívání je nutné splnit určité podmínky, jen tak bude čas v ní strávený příjemný. Chce to připravit kvalitní projekt, kde se využijí moderní technologie a kvalitní materiály. V tomto případě volte osvědčeného dodavatele. Orientační náklady na zimní zahradu vám pomůže spočítat konfigurátor.

Chcete si prohlédnout plastová a hliníková okna osobně? Můžete!

Celoročně je zájemcům k dispozici prohlédnutí i praktické vyzkoušení novinek z výroby plastových a hliníkových oken, stínící techniky, dveří a tak dále. Showroom DAFE najdete v Jihlavě, kde se předem dají rezervovat prohlídky. Patříte k architektům, projektantům, parterům, soukromým investorům, k odborným školám nebo k tisku? Navštivte výstavní prostor, kde nechybí ani nejnovější řešení posuvných systémů, dveře s moderními systémy odemykání, ukázka strukturálního rohu a mnohé další výrobky a systémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *