LED osvětlení

Výhody LED osvětlení

LED osvětlení patří v současné době k nejúspornějším a nejekologičtějším zdrojům svícení. LED světla lze různě kombinovat a využívat je nejen do interiérů, ale také pro venkovní prostory. K výhodám patří i možnost regulace jejich barvy.

Výhodné LED svícení

LED žárovky obsahují minimálně toxických prvků a dnes již dovedou plně nahradit klasické žárovky ve svítivosti. LED osvětlení má při nízké spotřebě elektrické energie super dlouhou životnost. Ihned po zapnutí svítí na plný výkon. Využívají se na místech, kde se často zapíná a vypíná světlo, protože jen tak snadno neshoří a nevadí jim frekventovanější spínání. Navíc odolávají nárazům a vibracím. Díky malé velikosti se dají nainstalovat do desek plošných spojů.

Je vyžadována pouze minimální údržba. Neobsahují rtuť a nevydávají žádné infračervené nebo ultrafialové záření. LED osvětlení je flexibilní a dá se vybrat z mnoha úhlů a barev vyzařovaného světla či světelné účinnosti.

Tipy na LED osvětlení pro váš domov

Úsporný LED reflektor venkovní vám nahradí halogenový reflektor. Následně budete potěšeni vysokou svítivostí a úsporným provozem. LED chip je vysoce kvalitní a slibuje dlouhou životnost.

Zajímavý článek:  Rozzařte svůj domov barevnými světly

Podhledová LED svítidla se využívají do dřevěných a deskových stěn a stropů, a do SDK podhledů. Moderní provedení zaručuje úsporný provoz a připojení je do 230 V. Pro instalaci musíte nejdříve obstarat otvor a následně se podhledové svítidlo jednoduše instaluje. Vyzkoušet můžete třeba stylové LED podhledové svítidlo bílé R63 s teplou barvou svícení. Jedná se o kompletní svítidlo s LED světelným zdrojem 8W a bez nutnosti napájecího transformátoru. Plasto-kovové svítidlo má garantovanou životnost 30000 hod.

LED pásky se mohou tvarovat a umístit i do vlhkého prostředí. LED páska s vysokou svítivostí je instalována v silikonovém rukávku a můžete se spolehnout na 100% ochranu proti vodě a vlhkosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *