tyc

Maximální servis pro hutní materiály

Maximální servis pro hutní materiály

Hans / Pixabay

Hledáte společnost zabývající se prodejem, skladováním a distribucí drátů a tyčové oceli? Potrpíte si na kvalitu služeb a materiálů? Nároky na kvalitní materiály stále rostou a AC Steel vám dovede zajistit maximum v tomto oboru. Jestliže si přejete koupit tažené tyče, loupané, broušené a válcové tyče, dráty, nerezovou ocel, mosaz apod., právě se můžete blíže seznámit se spolehlivým partnerem.

Materiál určený ke skladování

Skladování materiálu je realizování ve dvou temperovaných skladech s celkovou rozlohou 11 500 m2. Lze uskladnit materiál v přibližně 5000 – 6000 kg, kdy se může jednat o asi 1 500 skladových položek. Materiál splňuje platné EN normy a dodává se od prověřených výrobců z Evropy. Každý sklad disponuje přesnou digitální váhou a manipulaci obstarávají pojezdové jeřáby a vysokozdvižné vozíky.

Dělení materiálu s pomocí kvalitních pil

Společnost nabízí dělení tyčového materiálu. Behringer HCS 150 je vysoce produktivní pila. Pilou se dělí ocel, roury a profily. Hodí se k dělení středně velkých a velkých sérií s tolerancí +/- 0,3 mm. Řeže také materiál kruhového průřezu od průměru 20 mm do 150 mm. Produktivní automatická PEGAS 450 Herkules je hydraulicky ovládaná dvousloupcová pásová pila s podáváním materiálu. Využívá se ke kolmému dělení oceli. Dělí menší a středně velké série. Je určena i ke svazkovému řezání s tolerancí +/- 1 mm. Pilou se dají dělit středně velké a velké série s tolerancí +/- 0,2 mm. Délku tyčí omezuje zásobník na 6200 mm.

Zajímavý článek:  Mobilní domy lze používat jako celoroční bydlení

Pila Behringer HBP 513 je určena k dělení oceli – rour a profilů. Tyče mohou být v délce max. 10 m. Dělí se středně velké a velké série s tolerancí +/- 0,3 mm, kruhový průřez se řeže od průměru 20 mm do 513 mm. Pila Behringer HBP 413A má zakládací zásobník a posuv materiálu se provádí poháněnou válečkovou dráhou. Délky tyčí jsou maximálně 10 m.

Flexibilní dodávky

Vlastní vozový park umožňuje společnosti provádění požadovaných dodávek zákazníkům a zároveň se neustále rozšiřuje. Vozový park má k dispozici různé nákladní automobily s nosností 3,8 t až po 24 t kamiony. Dodávky se uskutečňují až na místo podle dohody se zákazníkem.

Česká společnost se zárukou kvality

Přední česká společnost AC Steel vznikla již v roce 1999. Postupně se vybudovala síť skladů, vozový park a také vznikl online informační systém, aby byl poskytnut maximální servis v prodeji, skladování a distribuci hutních materiálů. Nerezové tyče a jiné druhy tyčí a materiálů si můžete vybírat z mnoha rozměrů a jakostí. Navíc se nabídka neustále rozšiřuje. V roce 2004 byl získán certifikát řízení jakosti ISO 9001-2000, tím pádem jsou poptávky až po dodání uskutečněny v souladu s kvalitativními normami. Záruka kvality nechybí ani dodavatelům, se kterými se spolupracuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *