Moderní postele té nejvyšší kvality aneb spěte si jako na obláčku

Spánek zabírá skoro třetinu dne každého z nás. V posteli mnohdy trávíme hodiny koukáním na televizi, čtením knih a časopisů, surfováním po internetu a spoustou dalších rozmanitých aktivit. Postel je prostě důležitou součástí našich životů, bez které se zkrátka a jednoduše neobejdeme. A právě z tohoto důvodu by měla být vysoce kvalitní, pohodlná a zdravotně nezávadná. Jak na její výběr vám poradíme na následujících řádcích.

Není postel, jako postel

Opravdu kvalitní postel, na které se vám bude pohodlně usínat, a ráno se budete budit plně odpočatí, najdete v obyčejných obchodech jen zřídka. Většinou se musíte obrátit na specializovaného distributora či na samotného výrobce. Jedním z nich je i česká firma Postelia. Ta vyrábí jak dřevěné masivní postele, tak i zdravotní matrace či lamelové rošty té nejvyšší kvality. Jedná se navíc o ryze českého výrobce, který ke svým produktům používá vždy jen místních surovin a zdrojů. Máte tedy skutečně jistotu, že podporujete tradiční „zlaté české ručičky“.

Postele z masivu? Jedině u Postelia!

Na výběr máte mnoho možností a variant, jež se hodí naprosto do každé ložnice. Máte-li například moderní ložnici laděnou do studených tónů, můžete sáhnout po moderní bílé masivní posteli z českého buku, či po světle hnědé posteli z jasanu. Pokud však hledáte dřevěné postele v přírodních tónech a odstínech, můžete u této firmy sáhnout kupříkladu po dubu, javoru, olši nebo po bříze. Samozřejmě, že i na specifické požadavky zákazníků u společnosti Postelia nezapomínají, a tak ani úložné prostory nejsou výjimkou! Zkrátka a jednoduše – společnost plní vaše přání obratem, zázraky pak do tří dnů.

Kvalitní postel vám zaručí kvalitní spánek

A proč je vlastně tak důležité mít designově dokonalou a kvalitní postel? Když přeskočíme prostý fakt, že se každý den mnohem lépe vyspíte, můžeme zde určitě uvést rychlejší regeneraci svalů, snížení bolesti zad až o několik procent, zlepšení naší nálady a psychiky, zvýšení koncentrace a pracovního nasazení a v neposlední řadě i vylepšení celého dne, který ve velké míře trávíme právě v posteli. Pokud se rozhodnete pro levnější typ postele, jenž pořídíte v klasických prodejnách s nábytkem, pak vám tato postel sice může nějakou chvíli sloužit, ovšem po čase začnete litovat toho, že jste jejímu nákupu nevěnovali více času a v neposlední řadě i finančních prostředků. Není totiž nic horšího, než se ráno probouzet rozlámaní, neodpočinutí a bez potřebné energie k plnění náročných úkolů, které vás následující den čekají.

Zajímavý článek:  Jak vybrat nábytek pro moderní obývací pokoj

V čem je Postelia lepší oproti jiným firmám?

A tyto všechny výše zmíněné pozitivní výsledky a mnoho, mnoho dalšího vám zaručí společnost Postelia! Jen ta totiž dokáže vyrobit velice kvalitní a odolné postele z masivu, inovativní zdravotní matrace ze studených, latexových či viskoelastických značkových pěn a lamelové rošty pro dotvoření dokonalého celku a požitku ze spánku.

Jak vybírat svou novou postel?

V první řadě se zaměřte na materiál, ze kterého je postel vyrobena. Sázejte na masivní dřevo, které vydrží značnou zátěž a odolá i neúprosnému zubu času. Dále se pak zaměřte na kvalitní rošt a v neposlední řadě také vhodnou matraci, která vám bude odpovídat nejen co se rozměrů, ale zejména tvrdosti a použitých materiálů týče. Pokud patříte mezi alergiky, vybírejte matrace anti alergenní, které vás během spánku nebudou nijak dráždit a rozptylovat.

Také designová dokonalost je nezbytná

V neposlední řadě bych se vám postel měla také líbit vzhledově a do konceptu pokoje dokonale zapadat. Slaďte postel s podlahou nebo skříní a svou ložnici přetvořte na dokonalou oázu klidu a pohody. Věřte, že pokud si na výběru postele, roštu a matrace dáte doopravdy záležet, pak pro vás bude spánek nezapomenutelným zážitkem, jenž si budete chtít noc co noc znovu připomínat.

  1 Komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *