Moderní postele té nejvyšší kvality aneb spěte si jako na obláčku

Moderní postele té nejvyšší kvality aneb spěte si jako na obláčku

Moderní postele té nejvyšší kvality aneb spěte si jako na obláčku

GregoryButler / Pixabay

Spánek zabírá skoro třetinu dne každého z nás. V posteli mnohdy trávíme hodiny koukáním na televizi, čtením knih a časopisů, surfováním po internetu a spoustou dalších rozmanitých aktivit. Postel je prostě důležitou součástí našich životů, bez které se zkrátka a jednoduše neobejdeme. A právě z tohoto důvodu by měla být vysoce kvalitní, pohodlná a zdravotně nezávadná. Jak na její výběr vám poradíme na následujících řádcích.

Není postel, jako postel

Opravdu kvalitní postel, na které se vám bude pohodlně usínat, a ráno se budete budit plně odpočatí, najdete v obyčejných obchodech jen zřídka. Většinou se musíte obrátit na specializovaného distributora či na samotného výrobce. Jedním z nich je i česká firma Postelia. Ta vyrábí jak dřevěné masivní postele, tak i zdravotní matrace či lamelové rošty té nejvyšší kvality. Jedná se navíc o ryze českého výrobce, který ke svým produktům používá vždy jen místních surovin a zdrojů. Máte tedy skutečně jistotu, že podporujete tradiční „zlaté české ručičky“.

Postele z masivu? Jedině u Postelia!

Na výběr máte mnoho možností a variant, jež se hodí naprosto do každé ložnice. Máte-li například moderní ložnici laděnou do studených tónů, můžete sáhnout po moderní bílé masivní posteli z českého buku, či po světle hnědé posteli z jasanu. Pokud však hledáte dřevěné postele v přírodních tónech a odstínech, můžete u této firmy sáhnout kupříkladu po dubu, javoru, olši nebo po bříze. Samozřejmě, že i na specifické požadavky zákazníků u společnosti Postelia nezapomínají, a tak ani úložné prostory nejsou výjimkou! Zkrátka a jednoduše – společnost plní vaše přání obratem, zázraky pak do tří dnů.

Kvalitní postel vám zaručí kvalitní spánek

A proč je vlastně tak důležité mít designově dokonalou a kvalitní postel? Když přeskočíme prostý fakt, že se každý den mnohem lépe vyspíte, můžeme zde určitě uvést rychlejší regeneraci svalů, snížení bolesti zad až o několik procent, zlepšení naší nálady a psychiky, zvýšení koncentrace a pracovního nasazení a v neposlední řadě i vylepšení celého dne, který ve velké míře trávíme právě v posteli. Pokud se rozhodnete pro levnější typ postele, jenž pořídíte v klasických prodejnách s nábytkem, pak vám tato postel sice může nějakou chvíli sloužit, ovšem po čase začnete litovat toho, že jste jejímu nákupu nevěnovali více času a v neposlední řadě i finančních prostředků. Není totiž nic horšího, než se ráno probouzet rozlámaní, neodpočinutí a bez potřebné energie k plnění náročných úkolů, které vás následující den čekají.

Zajímavý článek:  Jak vybrat správnou matraci

V čem je Postelia lepší oproti jiným firmám?

A tyto všechny výše zmíněné pozitivní výsledky a mnoho, mnoho dalšího vám zaručí společnost Postelia! Jen ta totiž dokáže vyrobit velice kvalitní a odolné postele z masivu, inovativní zdravotní matrace ze studených, latexových či viskoelastických značkových pěn a lamelové rošty pro dotvoření dokonalého celku a požitku ze spánku.

Jak vybírat svou novou postel?

V první řadě se zaměřte na materiál, ze kterého je postel vyrobena. Sázejte na masivní dřevo, které vydrží značnou zátěž a odolá i neúprosnému zubu času. Dále se pak zaměřte na kvalitní rošt a v neposlední řadě také vhodnou matraci, která vám bude odpovídat nejen co se rozměrů, ale zejména tvrdosti a použitých materiálů týče. Pokud patříte mezi alergiky, vybírejte matrace anti alergenní, které vás během spánku nebudou nijak dráždit a rozptylovat.

Také designová dokonalost je nezbytná

V neposlední řadě bych se vám postel měla také líbit vzhledově a do konceptu pokoje dokonale zapadat. Slaďte postel s podlahou nebo skříní a svou ložnici přetvořte na dokonalou oázu klidu a pohody. Věřte, že pokud si na výběru postele, roštu a matrace dáte doopravdy záležet, pak pro vás bude spánek nezapomenutelným zážitkem, jenž si budete chtít noc co noc znovu připomínat.

  1 Komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *