Nehledejte problémy, půjčovna stavebních strojů je vyřeší za vás

Leží před vámi spousta práce, ale v jejím rychlém odbavení vás brzdí zastaralá, nebo dokonce chybějící stavební technika? Nenechte se odbýt posunutím termínu vyhotovení nebo drahým nákupem nového vybavení – jednoduše si ho půjčte u profesionála, kterým je firma TERRAMET.

Odborníci z TERRAMET se zabývají především prodejem špičkových stavebních strojů a vybavení, s důrazem na zastoupení značek stavebních strojů JCB. Novinkou v nabídce jsou osvědčené minidumpery s nosností 3 tuny.

Široký výběr techniky i značek

Stavební stroje však nabízejí i k zapůjčení. Seznam dostupných položek je velmi široký a jistě si v něm vyberte spolehlivého společníka pro svůj projekt i vy. A co je k mání?

  • stroje JCB,
  • manipulační a hutnící technika,
  • rýpadla všech velikostí,
  • elektrocentrály JCB a Endress,
  • mobilní kompresory,
  • a další.

Za příznivou cenu pronájmu tak získáte moderní a vysoce výkonné stroje na špičkové technické úrovni. Délku pronájmu si určujete podle svých potřeb za předem stanovenou cenu a s nulovým rizikem.

Součástí komplexního servisu služeb od společnosti TERRAMET není jen samotná půjčovna stavebních strojů, ale také odborné poradenství při výběru tohoto správného modelu pro vaše potřeby.

Zajímavý článek:  Terramet nabízí nové i použité stavební stroje nebo jejich zapůjčení

Profesionální zastoupení po celé ČR

Nezáleží na tom, z jaké části republiky jste. Hlavní centrála TERRAMET se nachází v Praze, ale využít můžete i služeb mnoha dalších poboček v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové či Brně-Modřicích.

Pro vaši maximální spokojenost je pak zajištěn i odborný servis stavebních strojů se vším všudy od pravidelné údržby až po náročnější opravy. TERRAMET zjistí originální náhradní díly přímo od výrobců a spolu s nimi i tým kvalifikovaných spolupracovníků, připravených vyplnit každý váš požadavek. Jejich hlavním heslem je rychlost a kvalitně odvedená práce vždy a za všech okolností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *