Není nerez jako nerez

Tradiční česká výroba bohužel ustupuje do pozadí zahraničních výrobkům nepříliš lichotivé kvality. Další slabinou české ekonomiky je také skutečnost, že ty opravdu kvalitní výrobky tuzemské výroby jsou exportovány do zahraničí a k nám naopak často dováženy výrobky, jejichž kvalita rozhodně není nikterak závratná. Bohužel business je business a změnit tuto skutečnost by vyžadovalo nemalé legislativní i personální změny.

Naštěstí stále ještě existují společnosti, pro které je tradice na prvním místě a jejich výrobky se stále drží na pomyslné špici. Jednou z nich je také společnost INOX PRODUCTS, která má regionální zastoupení hned v několika městech České, ale i Slovenské republiky. Co vám mohou odborníci z INOX PRODUCTS nabídnout? Prozradíme vám na následujících řádcích.

Nerezové výrobky té nejvyšší kvality

Společnost představuje konsorcium výrobních, inženýrských a exportních společností, které se zaměřují na výrobu výrobků, zařízení a konstrukcí z nerezavějících a uhlíkových ocelí. Krom toho společnost zajišťuje také projekční, konstruktérské, výrobní, montážní a servisní služby koncovým zákazníkům i ostatním společnostem. V sortimentu INOX PRODUCTS naleznete kvalitní akumulační nádrže, nerezové konstrukce, zařízení pro pivovary, domácnosti, chemické laboratoře, gastronomii nebo farmaceutické závody.

Zajímavý článek:  Nerezová ocel má široké využití

Nerez z Brna = nerez z Moravy

Jak již bylo výše zmíněno, společnost má regionální zastoupení v mnohých městech České i Slovenské republiky, proto není problém domluvit se na dodávce produktů a zařízení takřka kdekoli. Zákazníci, kteří již využili služeb společnosti, pochvalují zejména nerezové konstrukce a jejich kvalitu stejně jako komfortní servis, krátké dodací lhůty i ochotné pracovníky, jež tvoří srdce společnosti. Kde seženete ty nejkvalitnější nerez výrobky? Brno, Praha, Ostrava i další města v ČR a SR již mají svého favorita!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *