Párty stany – univerzální doplněk nejen na zahradní večírky

Hledáte jednoduchý, opravdu funkční a lehce sestavitelný přístřešek pro své podnikání nebo venkovní aktivity? Pod pojmem párty stany se toho ukrývá mnohem víc, než byste čekali. Pro své akce tak můžete získat mnohem víc, než jen suché a závětrné zázemí.

Správně bychom zástupce tohoto širokého sortimentu měli nazývat plachtovými halami. To už zní lépe, že? Jejich nápadité a odolné konstrukce můžete spatřit snad na každé venkovní akci, na které se prodává zmrzlina, čepuje pivo nebo se pořádají zajímavé dílničky pro děti. Ochrání vás proti rozmarům počasí mnohem lépe než stolek se slunečníkem. Ale to není zdaleka vše.

Co všechno vám mohou nabídnout mobilní haly?

Pro začátek vybírejte mezi vhodnými typy konstrukce. Vaše nové mobilní zázemí může být polootevřené, stejně jako zcela uzavřené. A lze ho navíc dovybavit celou řadou jedinečných prvků a doplňků. Nemusíte je kupovat, dají se i pronajmout. A co máme na mysli?

  • stěnové systémy, rampy, pódia apod.
  • vytápění,
  • vybavení pro projekce (dataprojektor i velkoplošné obrazovky),
  • osvětlení,
  • PA systém a ozvučení,
  • stropní podhledy, podlahové krytiny,
  • vše pro pohodlí hostů – židle, stoly, věšáky apod.
  • nezbytné doplňky: mobilní WC, zahradní nábytek, dekorace apod.
Zajímavý článek:  Zahradní altány a stany: A s rozmary počasí si už nemusíte lámat hlavu!

Rozhodně si tedy nemusíte pořizovat jen obyčejné párty stany. Dvoukřídlé dveře, zatemňovaní střechy, dekorativní přepážky… to vše dokáže z původně obyčejné mobilní stavby udělat plnohodnotné a hlavně důstojné zázemí pro vaši soukromou i firemní akci.

Když párty stany, tak od profíků

A jak se rychle zorientovat na našem širokém trhu? Nenaleťte na tuzemsky se tváří produkci z Číny, ale hledejte místo toho kvalitní plachtové haly se všemi platnými certifikacemi, které na našem trhu úspěšně zakořenily už před mnoha lety. Právě takové, spolu s veškerým nezbytným vybavením, nabízí Argoservis s.r.o., a to pro prodej i pronájem. Vyberte si ty své!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *