Ploché střechy

Ploché střechy se vrací do žebříčku popularity

Ploché střechy

jarmoluk / Pixabay

Střecha není jenom o prosté pokládce. Skladba střechy musí splňovat i různé funkční požadavky ČSN se zaměřením na tepelnou ochranu budov. Každá střecha musí správně fungovat, což znamená vhodné provedení tepelně-izolačních, parotěsnících, větracích, pojistě hydroizolačních vrstev. Hodně záleží i na použitém materiálu a na dostatečné profesionální realizaci.

Výstavba a rekonstrukce plochých střech

Pokud zapátráte v minulosti, jistě se vám dostane do ruky několik zpráv o nevýhodách plochých střech. Nechte minulost spát a vrhněte se bez obav do přítomna, kdy se ploché střechy opět vrací do velmi oblíbených řešení. Proč? K realizaci se používají nejen velice kvalitní materiály, ale jsou dostupní i proškolení řemeslníci, kteří zajistí střeše životnost až několika desítek let. Pochopitelně záleží i na návrhu a provedení detailů.

Výhodné rekonstrukce

Plochých střech si můžete všimnout v moderní architektuře ve formě zelených střech nebo přitížených. Provádí se i kompletní rekonstrukce ploché střechy. Firma zajistí osobní prohlídku objektu – technický průzkum a zaměření. Dále navrhne technologie realizace, jestliže dosud stavebníkům chybí projektová dokumentace a bezplatně vyhotoví cenovou nabídku. Pokud chcete ušetřit, určitě se vyplatí požadovat výhodnou cenu ještě před začátkem stavební sezóny.

Zajímavý článek:  Hledáte specialistu na stavební práce? Víme, na co si dát pozor

Výstavba a rekonstrukce bezpečně a včas

Různé stavební práce jsou vždy potřeba. Jestliže máte zájem hlavně o stavební práce Praha a okolí, můžete se s důvěrou obrátit na profesionální firmu AHF Stavby s.r.o., kde nabízí služby až do vzdálenosti přibližně 100 – 150 km od Prahy. Kromě rekonstrukce a zateplování plochých střech se firemní činnost týká rovněž oprav, zhotovení a údržby fasád, zateplování pomocí certifikovaných systémů, hydroizolačních prací, montování dřevěných teras nebo rekonstrukce balkónů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *