Vakuové zvedáky a těžká skla? To jde dohromady!

Vakuové zvedáky a těžká skla? To jde dohromady!

Vakuové zvedáky a těžká skla? To jde dohromady!

70154 / Pixabay

Stali jste se svědkem nehody a v práci vám v jedné z výrobních hal zůstala místo okna zející díra? Nebo jednoduše potřebujete někoho, kdo by vám v kanceláři zazdil jednu ze skleněných okenních vitrín, jež se nedopatřením a notnou dávkou nešikovnosti podařila rozbít jednomu z nových spolupracovníků? Ať již jdou důvody, proč se o zasklívání zajímáte jakékoli, pokud vsadíte na společnost KMB Stavební servis, s.r.o., pak nemůžete šlápnout vedle. Jaké služby tato společnost nabízí a proč se vyplatí oslovit právě ji? To vám prozradíme na následujících řádcích.

Bohatý sortiment služeb

Firma KMB Stavební servis, s.r.o. působí na našem trhu již dlouhá léta. Za tuto dobu nasbírala mnoho zkušeností v oblasti stavebnictví a díky svým službám na vysoké úrovni neustále rozšiřuje portfolio svých spokojených klientů. Společnost se zabývá pronájmem jeřábů, vakuových zvedáků, mobilních mycích ramp a další manipulační techniky. Zajistit pro vás ovšem může také nadstandardní služby v oblasti výškových prací.

Jak si poradit s těžkým sklem?

Pokud si nevíte rady s umístěním těžkého skla do rámu nebo vyčleněného prostoru, i v této oblasti vám může být firma KMB Stavební servis, s.r.o. nápomocná. Jak již bylo zmíněno výše, součástí jejího sortimentu služeb jsou také vakuové zvedáky, které vám v případě zájmu pronajme za velmi solidní peníz. Tyto zvedáky skýtají celou řadu výhod. Nejen, že nedisponují žádnými elektronickými a vzduchovými kabely, také jsou vybaveny bezpečnostní podtlakovou nádrží s vlastním kompresorem a baterií a audiovizuálním varováním nízkého podtlaku. Zvedáky také disponují nastavitelnými rameny, jež lze přizpůsobit hladkým povrchům a dvěma nezávislými vakuovými okruhy pro větší bezpečnost pracovníků i samotného břemena.

Zajímavý článek:  Šetřete čas i peníze a nakupujte kalibrovaná měřidla u profesionálů

Mějte na paměti, že v oblasti zasklívání se nevyplatí riskovat a raději oslovit profesionály v oboru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *