Chainsaw Saw Hack Wood Harvest  - markusspiske / Pixabay

Poradíme vám při výběru kvalitní motorové pily

Firma STIHL má již za sebou dlouholetou tradici – historie sahá až do roku 1926, kdy byla založena v Německu Andreasem Stihlem a několika spolupracovníky. Již roku 1929 jimi byla představena úplně první přenosná motorová pila. V současnosti se může chlubit celosvětovou popularitou a zároveň dobře zajištěným servisem.

Motorové pily STIHL

Motorové pily STIHL patří mezi nejprodávanější od firmy s největší výrobní kapacitou na světě. Spolehnout se můžete na kvalitu a skvělá inovační technická řešení.

Mezi jinými například vyhledávejte akce na motorové pily s označením STIHL MS 261. Tento typ vznikl jako nástupce celosvětově nejprodávanějšího modelu STIHL MS 260. Velmi lehká motorová pila se snadno ovládá a hodí se pro náročné domácí i profesionální zákazníky. Samozřejmě oproti slavné předchůdkyni očekávejte mnohá vylepšení – moderní motor s nižší spotřebou paliva, nižší emisí spalin a vyšším výkonem, se systémem vzduchové filtrace a antivibračním systémem. Pro dřevorubce pracující během zimní sezóny je zajímavé i kombinované vytápění rukojeti a karburátoru.

Moderní a inovativní motorové pily STIHL využijete při mnoha činnostech.

Zajímavý článek:  Co všechno obnáší výstavba veřejného dětského hřiště?
Wood Firewood Combs Thread Cutting  - manfredrichter / Pixabay
manfredrichter / Pixabay

Pracujete s pilou jenom občas nebo každodenně?

Vybírat můžete benzínové pily pro přípravu palivového dříví a údržbu pozemků, benzínové pily pro zemědělství a zahradnictví, středně silné motorové pily pro lesnictví, silné motorové pily pro lesnictví, pily pro ošetřování stromů, pro záchranářské akce, elektrické a akumulátorové pily a vyvětvovací pily.

Potřebujete prořezat stromy, připravit si palivové dříví na zimu nebo se postarat o pěkný vzhled zahrady či veřejného parku? V praxi očekávejte lehké kompaktní pily s jednoduchým provozem a maximálním výkonem. Vaše farma, les a okolí domu budou naprosto skvělými prostory díky odolným a spolehlivým motorovým pilám, které si můžete vybírat v široké škále různých druhů. 

Security Chainsaw Saw Saw Off  - Peggy_Marco / Pixabay
Peggy_Marco / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *