Přestěhujeme vás i vaši firmu ke slovenským sousedům

Přestěhujeme vás i vaši firmu ke slovenským sousedům

OpenClips / Pixabay

Stěhujete se do nového domu či bytu? Rozhodli jste se proniknout na nové trhy? Nebo jednoduše měníte současné bydliště v České republice za nové bydlení u našich slovenských sousedů? Pak vám zajisté přijdou vhod tyto řádky, jejichž součástí jsou praktické tipy a rady, jak vyřešit nepříliš oblíbenou činnost, kterou stěhování bezpochyby je. Na koho se obrátit a jak velký finanční obnos si budete muset na celý proces vyčlenit? To a mnohem více vám prozradíme na následujících řádcích.

Stěhování není tak lehké, jak se na první pohled zdá

Ačkoli se může zdát, že celý proces stěhování nepředstavuje žádný zásadní problém a zvládne jej takřka kdokoli, opak je pravdou. Stěhování zahrnuje spoustu specifických činností – od bezpečného zabalení přepravovaných věcí, přes vynesení nábytku a dalších nezbytností, až po zajištění dostatečně prostorného auta a bezpečnou dopravu do cílové destinace. Tento proces zabere mnoho času a vyžaduje schopné osoby s dostatkem fyzických sil.

Nemáte čas ani potřebné zkušenosti a vybavení?

V případě, že vám schází čas, nechcete si lámat hlavu s vypůjčením stěhovacího auta ani nemáte nikoho, kdo by vám se stěhováním pomohl, bude vaše situace ještě o něco složitější. Problémům, jež s sebou stěhování nese, se však můžete vyhnout v případě, že oslovíte profesionály, kteří mají s tímto procesem mnohaleté zkušenosti. Firmy, jež se na stěhování zaměřují, v drtivé většině disponují vlastními stěhovacími vozy, stejně jako schopnými pracovníky, pro které není problémem přestěhovat vás nebo vaši firmu z jednoho konce světa na ten druhý.

Vybírejte pouze ověřené firmy

Ačkoli je stěhovacích firem na našem trh nepočítaně, ne každá firma odvádí stejně kvalitní služby, jako firma jiná. Proto je důležité, vybírat pouze takové stěhovací firmy, jež se mohou pochlubit mnohaletými zkušenostmi, stejně jako bohatým portfoliem spokojených klientů. Jednou z těchto společností je také firma TRIV specializující se na stěhování firem i jednotlivců v rámci České republiky, Slovenska i dalších zemí v Evropské unii i mimo ni.

Zajímavý článek:  Stěhování nemusí být noční můra - stačí špetka plánování a naše dobré tipy!

Za jak dlouho se na Slovensko přestěhujete?

Na tomto místě vás zajisté napadlo mnoho otázek týkajících se stěhování z České republiky do té Slovenské. Jednou z nich je pochopitelně také doba, jež je pro přestěhování k našim sousedům nezbytná. V první řadě je nutno zmínit, že firmu TRIV můžete o stěhovací služby požádat jako jednotlivec i firma. Společnost se zaměřuje na stěhování domácností, ale i kanceláří nebo celých firemních poboček. V případě, že se stěhujete na Slovensko a žádáte pouze o přepravu jednotlivých věcí, pak budou stěhování otázkou několika mála hodin. Jestliže si doobjednáte také některou z doplňkových služeb (úklid, demontáž apod), pak se pochopitelně výsledný čas ještě o něco málo navýší.

Další odpovědi na otázky týkající se stěhování na Slovensko

Kromě doby, jež je k přestěhování k našim slovenským sousedům nezbytná, vás zajisté také napadne, zda je pro tyto mezinárodní stěhovací služby nutno vyřídit nějaké povolení. Jelikož je Slovensko součástí Evropské unie, žádné povolení nebo jiné dokumenty pro přestěhování nepotřebujete. Stačí se pouze domluvit na službách, jež hodláte u společnosti TRIV objednat a vše ostatní již necháte na těchto odbornících. Kromě stěhování na Slovensko společnost zajišťuje také zahraniční stěhování kdekoli po světě a to i mimo Evropskou unii. Zde je však již nutné provést proclení, o které se však společnost taktéž postará.

Na kolik vás takové stěhování vyjde?

Vždy pochopitelně záleží na tom, jaké služby budete požadovat, na samotném místě, kam hodláte svou firmu nebo domácnost přestěhovat, ale i na velikosti kanceláře, případně počtu a hmotnosti položek, které hodláte přesunout. Máte-li zájem o vypracování předběžné cenově kalkulace, můžete si o ni zažádat přímo na stránkách společnosti TRIV. Věříme, že budete se službami této společnosti nadmíru spokojeni!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *