Zateplení vašeho domu

Proč investovat do zateplení vašeho domu?

Zateplení vašeho domu

Hans / Pixabay

Rekonstrukce domů a bytů nemusí být nutně spojeny jenom s našimi interiéry. Jsou totiž často spojeny i s exteriéry, především potom s oblastí fasád a střech. Nejčastějším zásahem jsou poté úpravy spojené se zateplováním domu. Zde určitě doporučíme profesionála, a to společnost PS Group, která je v daném směru skutečnou jedničkou, a to nejenom díky svým mnohaletým zkušenostem, ale i díky příznivé ceně. Pojďme tedy zjistit, proč se investice do zateplení skutečně vyplatí.

Lepší vzhled vašeho domu

Zvláště u starých rodinných domů, ale také paneláků a dalších staveb dochází k tomu, že daný objekt rozhodně nevypadá nijak přívětivě. Samotné zateplení však často souvisí i s celkovou revitalizací, což znamená třeba i novou omítku, novou barvu, nebo také rekonstrukce balkonů a samozřejmě výměnu oken. Z šedého nevzhledného panelového domu tak může být nejkrásnější ve městě.

Zvýšení hodnoty objektu, i bytů

Dalším důležitým důvodem je to, že zateplení může zvýšit celkovou cenu, tedy hodnotu, jakou daný objekt má. S tím souvisí samozřejmě i to, že hodnotu získají i samotné byty, které jsou v nich umístěny. To přináší plusy pro ty majitele, kteří plánují v nejbližší době byt prodávat. Mají tak jistotu, že za svůj byt dostanou mnohem více, nehledě na to, že u zákazníků je zateplený objekt vždy vyhledávanější.

Zajímavý článek:  Vybíráme podlahu do dětského pokoje

Úspory spojené s vytápěním

To hlavní co samozřejmě zateplování přinese, to jsou úspory. A to ať už se jedná o zateplení fasády, sklepů, ale v naší nabídce najdete i zateplení střechy. Díky těmto krokům se zlepší izolační vlastnosti budovy a teplo tak nebude unikat z objektu. A tak na udržení požadované teploty v daném bytě bude stačit mnohem méně tepla, než tomu bylo dříve. Těmi nejrizikovějšími prostory, kterými mohlo unikat, byly:

  • Špatně těsnící dveře
  • Špatně těsnící okna
  • Špatná izolace fasády
  • Špatná izolace střechy a sklepů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *