Projekt NA VACKOVĚ budí obrovský zájem!

Chtěli byste se přestěhovat do Prahy, bydlet v moderním bytě a mít to kousek do přírody i do centra? Potom vaší pozornosti nesmí uniknout developerský projekt NA VACKOVĚ. Zájem je obrovský, protože projekt nabízí několik nej!

Lokalita jako největší výhoda!

Projekt rezidence NA VACKOVĚ de facto jako jediný nabízí moderní nové byty v centru města. Staví se v horní části městské části Žižkov v okolí ulice Olgy Havlové. Z místa je to jen kousek do malebné přírody (nedaleko je například park Židovské pece) i do centra města. Právě proto je o stavbu nebývale vysoký zájem. Ještě nebyla dokončena první etapa a developer již hlásí 50 % prodaných bytů!

V lokalitě vyroste celkem 6 budov. Každá bude mít maximálně 5 podlaží, aby nedošlo k narušení typické tváře Žižkova. Nabídne celkem 331 bytů. Jejich koncepci má na starost studio MS Architekti. Byty jsou stavěny tak, aby co nejvíce využívaly denní světlo. K bytům budou patřit balkony a lodžie. V nabídce je i několik přízemních bytů, které mají vlastní předzahrádky.

stavmag.cz_navackove_cz_01

Lokalita jako největší výhoda!

Pro jednotlivce, páry i rodiny

Další příjemnou charakteristikou je výhodná cena. Ačkoliv se jedná o nové byty v prestižní lokalitě, cena není závratně vysoká. Levné byty v Praze jsou proto dostupné hlavně pro jednotlivce, mladé páry a také rodiny s dětmi. Velký zájem mají o nové byty také investoři. Kupují se hlavně menší byty, o které je v Praze stabilně vysoký zájem. Projekt nabízí 127 malých bytů 1+kk a 53 bytů 2+kk. Na své si přijdou i milovníci luxusu, pro ty je připraveno celkem 14 bytů o dispozicích 4+kk.

stavmag.cz_navackove_cz_02

Pro jednotlivce, páry i rodiny

Výhodný prodej bytů na Praze 3 je v plném proudu. Pokud se zdejší byty zalíbí i vám, na nic nečekejte. Co nejdříve si udělejte jasno ve vašich financích. Jednání s bankou může být zdlouhavé a mohlo by se stát, že vám někdo vybraný byt „vyfoukne“ před nosem. Nevíte, jak při vyřizování hypotečního úvěru postupovat? Přečtěte si ještě tento článek, ve kterém najdete celou řadu praktických rad.

Zajímavý článek:  Klidná lokalita Horního Žižkova přivítá v Praze i vaši rodinu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *