Slyšeli jste o firmě Terramet? V nabídce má několik parádních strojů!

Slyšeli jste o firmě Terramet? V nabídce má několik parádních strojů!

Společnost Terramet byla založena v r. 1991 jako autorizovaný prodejce anglických stavebních strojů JCB a stavební techniky. V současné době zaujímá významné místo na tuzemském trhu a může se pochlubit nejen bohatým sortimentem a nabídkou značkových stavebních strojů, ale také neméně bohatým portfoliem spokojených klientů a koncových zákazníků. V současné době společnost zajišťuje prodej a servis stavebních strojů a elektrocentrál JCB a ENDRESS, kompresorů KAESER, hutnící techniky JCB Vibromax, graderů NOBAS, pažení ALLROUND a dumprů značky BELL. Ale to rozhodně není všechno, co vám může společnost Terramet nabídnout!

Profesionální záruční a pozáruční servis

Centrála společnosti Terramet se nachází v našem hlavním městě – Praze, její pobočky jsou potom rozesety po celé České republice a naleznete je například v Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Teplicích, Hradci Králové nebo nově v moravských Modřicích. V jednotlivých pobočkách pracují speciálně vyškolení a kvalifikovaní zaměstnanci, kteří zajišťují nejen prodejní a obchodní činnost, ale také jsou připraveni odpovědět na vaše dotazy a poradit s případnými problémy či komplikacemi. Kromě toho zajišťují precizní záruční a pozáruční servis.

Nabídka společnosti Terramet

V nabídce společnosti se nachází stavební technika i stroje značek JCB, Endress, HBM-NOBAS a celé řady dalších. Kromě toho zde lze zakoupit stavební stroje, manipulační techniku, hutnicí techniku, elektrocentrály, mobilní kompresory, vysokozdvižné vozíky a pažení. Společnost ovšem nabízí také řadu příslušenství i bazarový prodej. Jednotlivé stroje si můžete také zapůjčit za příznivou cenu. V oficiálním e-shopu společnosti můžete navíc zakoupit i značkové oděvy a doplňky JCB, které je možno vyzvednout osobně nebo si je nechat zaslat prostřednictvím pošty.

Zajímavý článek:  3 důvody, proč si zamilujete dřevostavby na klíč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *