První nebankovní půjčka bez poplatků

Obliba nebankovních půjček v současnosti neustále roste. Lidé oceňují možnost získat peníze bez zdlouhavých průtahů. Důvodem bývají nečekané události a s nimi spojené výdaje. Snad každý už zažil, že se mu rozbilo auto či pračka a na úhradu jejich opravy vyčerpal většinu financí. Přesně v takových životních situacích se nebankovní půjčka hodí, zvláště pak je-li zcela bez poplatků.

První půjčka zdarma?

Nebankovní půjčky jsou stále více v oblibě a nyní se na trhu dokonce objevila první půjčka bez poplatků, a tou je půjčka rerum.cz. Noví klienti u ní mají nárok na první půjčku (půjčka do 15 000 Kč) zcela zdarma, tedy bez jakýchkoli úroků a poplatků. Pro její získání stačí provést jen pár jednoduchých kroků v registraci, díky kterým bude první půjčka vyhodnocena a předschválena.

Co musíte udělat?

Pro získání první půjčky online vám postačí pár jednoduchých kroků, váš průkaz totožnosti a jedna koruna. V prvé řadě vyplňte online registraci na internetových stránkách rerum.cz. K online formuláři přiložte oskenovanou kopii vašeho platného občanského průkazu. Posledním třetím krokem je provedení verifikační platby 1 Kč z vašeho bankovního účtu, která slouží k ověření vašeho účtu ve váš prospěch. Je totiž důležité ověřit totožnost žadatele a zjistit, zda budou peníze poslány na správný účet žadatele. Verifikačním poplatkem se tak předejde fiktivním účtům a podvodům.

Zajímavý článek:  Jak na úklid bytových domů? Jedině s týmem profesionálů!

Na co si dát pozor?

Rychlá nebankovní půjčka, navíc zdarma, je sice velmi výhodná, ale může se stát i nepříjemností, nebude-li žadatel opatrný. Je tedy zapotřebí přistupovat k půjčce zodpovědně a vše splácet řádně včas. V případě, že budete vědět, že nebudete moci splácet včas, obraťte se na zákaznickou podporu, kde vám nabídnou prodloužení doby splatnosti, a to i opakovaně.

Co je třeba splnit?

Pro získání půjčky musíte splnit pár předpokladů. Musíte být občanem ČR, být ve věku od 25 do 65 let a mít aktivní připojení mobilní sítě. Také budete potřebovat bankovní účet v libovolné bance na území ČR. V neposlední řadě nesmíte být veden u jiné instituce poskytující půjčky jako dlužník či být v insolvenci. Na závěr je zapotřebí mít dostatečný a trvalý příjem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *