Revitalizace panelových domů a zateplování fasád je doménou firmy Jumar

Revitalizace panelových domů a zateplování fasád je doménou firmy Jumar

Revitalizace panelových domů a zateplování fasád je doménou firmy Jumar

myimmo / Pixabay

Dnešní panelové domy, rozeseté po celé České republice, pomalu přestávají plnit funkci, pro kterou byly vystavěny. Komfort svých obyvatel totiž již zdaleka nezajišťují tak, jako v předchozích letech. Proto si stále více vlastníků panelových bytů stěžuje na vysoké náklady za teplo, nedostatečnou tepelnou izolaci v zimě i v létě, špatnou regulaci teploty i nadměrný hluk z okolí. Tyto nedostatky je ovšem možno minimalizovat profesionální revitalizací panelových domů, kterou pro vás může zajistit špička na našem trhu – společnost Jumar Holding a.s.

12 let zkušeností v oblasti revitalizací

Společnost Jumar Holding a.s. působí na stavebním trhu již od roku 1999. Za tuto dobu nasbírala nespočet zkušeností z oblasti výstavby domů, přes dílčí stavební rekonstrukce, až po komplexní revitalizace panelových domů, které lze bez zbytečných komplikací a průtahů provádět tzv. „na klíč“. V současné době společnost zaměstnává na více, než 65 odborných pracovníků zajišťujících komplexní servis. Spokojenost zákazníků, stejně jako kvalitně odvedená práce jsou pro tuto společnost základním pilířem a tou největší odměnou.

Zajímavý článek:  BIO přípravky pro dům i zahradu od společnosti SUBIO

Co zahrnuje kompletní revitalizace panelových domů?

Jakmile váš dům projde revitalizací zahrnující zateplování fasád, výměnu stávajících oken a kompletní rekonstrukci obvodových plášťů, můžete se jako mávnutím kouzelného proutku rozloučit s teplými ponožkami a dekami. Výhody kompletní revitalizace jsou více, než zajímavé: výborné tepelné a protihlukové vlastnosti jednotlivých místností, snadná regulace teploty a úspora nákladů za vytápění – to jsou pouze základní výhody, jichž může čerpat každý obyvatel revitalizovaného bytu. No jen řekněte, nevyplatí se o této možnosti vážně pouvažovat? Odborníci ze společnosti Jumar Holding a.s. vám jsou v případě jakýchkoli dotazů plně k dispozici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *