Vchodové dveře

Vchodové dveře – aktuální trendy

Vchodové dveře

Gaertringen / Pixabay

Zorientovat se na trhu s dveřními výplněmi je vzhledem k obrovskému množství materiálů, technologií výroby, způsobu upevnění a nakonec i designů velmi náročné. Pojďme se nyní společně podívat na možnosti, kteřé vstupní vchodové dveře nabízí a na oblíbené druhy dveří.

Dveřní výplně GFK jsou prvním typem, který je na našem trhu dostupný. Jedná se o velmi kvalitní dveřní výplně vyžívané v plastových dveřích. Díky této technologii máte záruku vysoké kvality.

Technologie HPL je velmi oblíbená, protože existuje mnoho typů vstupních dveří, které byly vyrobeny s využitím této technologie. Můžete si vybrat z rozných druhů imitace dřeva, ale také z klasických plastových dveří. Tato technologie využívá jako dveřní výplň lisovanou syntetickou pryskyřici, která se vyznačuje vysokou odolností.

Posledním typem, který zde uvedu, je technologie ABS, která patří k základním technologiím s o něco málo horšími vlastnostmi než mají technologie HPL a GFK. Takové vstupní dveře se vyznačují horšími tepelně izolačními vlastnostmi a nižší životností.

Hliník – vysoký standard pro náročné uživatele

Většina dveří existuje i ve variantě povrchových hliníkových desek. Jedná se o čím dál více oblíbené vstupní dveře a to hned z několika důvodů. Mají velmi dobré vlastnosti – dobře izolují teplo, jejich životnost je v porovnání s ostatními dveřmi mnohem vyšší a navíc jsou velmi elegantní a pěkné.

Zajímavý článek:  Levné bezpečnostní dveře jsou protimluv – alespoň pro pojišťovnu

Perito – vchodové dveře pro váš dům

Společnost Perito se zabývá sériovou výrobou vstupních dveří. Mají dlouholetou zkušenost s výrobou dveřních výplní. Jejich výrobky jsou velmi kvalitní a máte jistotu, že peníze nevyhodíte takzvaně oknem.

Portfolium produktů společnosti Perito je velmi široké. Díky tomu si vybere vchodové dveře opravdu každý. Můžete volit z několika různých technologií a mnoha motivů a barev. Tak docílíte toho, že dveře dobře zapadnou do celkového vzhledu vašeho domu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *