VÁHY-JAS, s. r. o. – záruční i pozáruční servis zajištěn

Jste vlastníkem firmy, která ke své bezproblémové činnosti potřebuje mít (kdyby se náhodou něco stalo) při ruce, mimo jiného nářadí a vymožeností, také silniční váhu? Taková váha se ale jen tak někde nesežene. Automobilové mostové a průmyslové váhy často nebývají hlavními oborem společností. Proto, když podobný produkt potřebujete, se shání velmi těžko. Ale kdo hledá, najde. Už od roku 1990 je tu pro vás firma VÁHY-JAS, s. r. o.

Na průmyslovém trhu dvacet sedm let

Na úplném začátku to byl jen malý tým odborníků a specialistů, které spojovala jedna záliba, a to oprava a výroba vah. Dlouhá léta spřádali a sbírali dostatek zkušeností, aby si mohli založit společnou firmu. Roku 1990 ještě netušili, že se stanou jedničkou ve svém oboru a budou si držet svou skvělou pozici na průmyslovém trhu až doposud. Za pár let budou slavit jubileum založení, a to třicet let. Nyní se pyšní číslem dvacet sedm.

Zajímavý článek:  Planetu si odpadky zamořit nenecháme!

Délka vah od čtyř až do osmnácti metrů

Délka silničních vah bývá pro firmy často problémem. Průmyslová váha, jež nabízí určitou potřebnou kvalitu a délkově by odpovídala klientově přání se těžko shání. Proto se často zákazníci obrací na zahraniční dodavatele. Už není potřeba mířit do zahraničí, když i v České republice existuje taková firma, která vyhoví jakékoli délce. VÁHY-JAS, s. r. o. nabízí váhy od čtyř až do osmnácti metrů, a to jen tak někde neseženete!

Záruční, ale i pozáruční servis je samozřejmostí

Jako velké plus se jeví záruka. Záruční servis je samozřejmostí, a to pro všechny produkty – přes výrobu vah až po prodej a cejchování všech druhů elektronických a mechanických vah průmyslových, mostních, obchodních i jeřábových. Záruční servis se vztahuje i na jakékoli druhy oprav. Na celou nabídku se navíc vztahuje i servis pozáruční, který kdejaká firma neposkytuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *