Zahradní altány a stany: A s rozmary počasí si už nemusíte lámat hlavu!

Zahradní altány a stany: A s rozmary počasí si už nemusíte lámat hlavu!

Ačkoli to venku ještě na žádnou pořádnou grilovačku nevypadá, řada z nás si nedokáže představit léto bez večerů s přáteli, kteří společně ochutnávají grilované specialitky šéfkuchaře, jež zapíjejí dostatečným množství chlazeného pivka a vína. No jen řekněte – dokážete si vy sami představit lépe a plnohodnotněji strávené odpoledne, potažmo pozdní večer? Co když se vám ale počasí rozhodne překazit plány a blankytně modrou oblou vystřídají hromy, blesky a prudký liják? V takovém případě oceníte pomoc, jíž vám poskytnou zahradní altány a stany.

Pojistěte se před rozmary počasí

Sluneční paprsky ani průtrž mračen chlebíčkům a obloženým mísám nesvědčí. A nesvědčí ani hostům a jejich dobré náladě. Ať už se ale počasí rozhodne zaujmout jakýkoli postoj, vy budete díky párty stanu připraveni odolat jakémukoli jeho rozmaru. Párty stany jsou velmi snadno rozložitelné a opětovně složitelné a umístit je dokáže průměrně zručný kutil. Pokud bude součástí vaší venkovní oslavy větší množství pozvaných hostů, můžete party stany pospojovat a vytvořit tak jeden obří zastřešený prostor, do kterého se vejdou nejen všichni hosté, ale i švédské stoly nebo pódia s kapelou.

Zajímavý článek:  Jak zefektivnit práci na počítači? Stolní držák na monitor je jasnou odpovědí!

Výhody zahradních altánů a párty stanů

Kromě již výše zmíněné skladnosti a jednoduchého složení, můžeme do výčtu výhod zařadit také stabilitu stanů a jejich cenu. Pro menší party či zahradní grilovačky doporučíme levné zahradní altány, pro větší společenské sešlosti a události pak zvolte raději větší párty stan. Altány je možno pořídit za několik stokorun. V případě party stanů si pochopitelně připlatíte. Finální výsledek a podoba zahradní party pak ale jistě nadchne všechny zúčastněné. Bohatou nabídku party stanů, zahradních altánů a příslušenství naleznete v kamenných prodejnách i moderních e-shopech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *