Zahradní domky

Zahradní domky jsou praktickou i okrasnou součástí zahrad

Zahradní domky

cocoparisienne / Pixabay

Máte zahradu, chalupu, chatu a mnoho práce venku? Jistě vlastníte i mnoho nářadí, usnadňující veškeré činnosti v rámci zahradničení, kutilství a péči o zahradu. Pokud nechcete stále hledat, kam jste si včera dali hrábě a předevčírem kladívko nebo hřebíky, můžete si dopřát speciální místo, kam si budete ukládat spoustu vašeho nářadí a pomůcek. Jedná se o praktické a vzhledově pěkné zahradní domky.

Kvalitní domky ochrání vaše nářadí kdykoliv

Domky na nářadí značek Herold a Palmako se vyrábí z kvalitního dřeva v různých rozměrech. Na pořízený domek si nebudete muset během roku vůbec stěžovat, protože uložené potřeby jsou v něm chráněny celoročně a během různě nepříznivého počasí. Kvalitní dřevěné zahradní domky Herold i Palmako mají pevnou konstrukci a dlouhou životnost.

Domky na nářadí můžete využívat také jako úschovnu pro kola, houpačky, hračky na pískoviště a jiné věci. Kdo potřebuje prostorný a kvalitní domek, může zkusit nářaďový domek H2, který je zhotoven z pevného a houževnatého smrkového dřeva. Spodní rám s podlahou mají dřevo impregnované, aby bylo možné odolávat hnilobě a vlhkosti.

Zajímavý článek:  BIO přípravky pro dům i zahradu od společnosti SUBIO

Domky na zahradu rychle a jednoduše

Každý z nabízených zahradních domků se dá sestavit snadno svépomocí. Dostanete vlastně stavebnici s přehledným návodem. K sestavení postačí základní nářadí. Vždy je uvedeno, co vše domek obsahuje, ale není problém si zvlášť obstarat například střešní krytinu. Zahradní domek na nářadí Eco Bergerac má silné dřevěné stěny s tloušťkou 28 mm. Je k určen k mnohaletému používání a dá se využít všestranně. Tento druh domku má velké prostorné dveře, čímž je zaručena snadná přístupnost do vnitřního prostoru.

Mezi domky na nářadí objevíte také Classic Vivian ze severského smrku hodící se i na menší pozemky díky svým rozměrům. Osvětlení vnitřku usnadňují stylové prosklené dveře. Další tipy na domky zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *